Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is van úgy, hogy szereti...

Más is van úgy, hogy szereti a szüleit, de nem igényli, hogy találkozzanak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Talán nem annyira releváns a válaszom.

Anyámban semmi szeretnivaló nincs, annyira szeretem, meg tisztelem, hogy az anyám. De ez ilyen alap, amúgy semmi ragaszkodásom nincs felé.

Apám is sokszor idegbeteg, de őt jobban kedvelem.

Ennek ellenére havi 1 alkalommal mindig beugrok hozzájuk, 60 km-re lakunk egymástól.

2022. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Én a gyerekemmel vagyok így. Szeretem, az életem adnám érte, de nagy csalódás.
2022. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
2, megertelek, én is így érzek....
2022. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Az nem szeretet kérdező, csak elvagytok. Akit szeretek, annak vágyom a társaságára.
2022. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem lehet velük miről beszélni. Persze amíg velük éltem, ezt akkor is tudtam, láttam. Ha szóltak is, az csak kritizálás volt. A családom tagjai semmit nem beszéltek meg egymással. Nem érdekelte őket, mi volt az iskolában (jegyeket leszámítva), nem kérdezték meg, hogy vagyunk.

Mai napig nullával egyenlő az érzelmek kifejezése. Nem is járnék hozzájuk, max. csak negyedévente, ha a mamám nem lakna egy ideje ott. Miatta hetente megyek, néha kétszer is.

2022. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül utolsó.Én is szeretem a szüleimet,egy településen lakunk,beszélünk telefonon,de találkozni csak kb 2 hetente szoktunk,és nem is hiányzik több.Van saját családom már 4 gyerekkel,dolgozunk mindketten a férjemmel.Nehéz így is kilogisztikazni azt is,hogy csak mi együtt tudjunk lenni,meg még néha legyen kettesben is valami kis program,hogy ne csak szülők legyünk,pont elég ezt is jól csinálni,és ugye a férjemnek is vannak szülei akikkel szintén tartjuk a kapcsolatot.
2022. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
6-os vagyok,mikor írtam meg a 4-es volt az utolsó.Neki írtam
2022. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem már csak az anyám él. Jóindulatú, sok dologban segítünk is egymásnak kölcsönösen, amikor kell, és úgy általában viszonylag normális a viszony köztünk. De nincs semmi kapcsolódási pont, közös téma, vagy olyasmi, amiről beszélni tudnánk. Annak meg nincs értelme, hogy ülünk egymás mellett, és mindketten nyomkodjuk a telefont, esetleg nézzük a tévét, ő meg alszik közben. Mindkettőre volt már példa. Akkor már inkább tölteném azt az időt valami hasznosabbal.
2022. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Amiről mindenki ír, az nem szeretet, hanem megszokás,a másik elviselése...
2022. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Míg éltek a szüleim, munka után majdnem minden nap beugrottam, vagy egyedül, vagy a férjemmel. Nem laktunk messze egymástól. De szívesen mennék most is!
2022. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!