Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kéne bocsánatot kérnem?

Miért kéne bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés

Na szóval össze vesztem az anyámmal meg anyám pasijával. Úgy kezdődőt hogy nem pakolta el az edényeket az öcsém(mindig megcsináltuk,csak most elfelejtette). Ő utána elment itthonról anyám pasija felhívta hogy jöjjön haza. Elkezdet vele veszekedni. Én beleszóltam hogy hagyja abba utána nekem állt hogy én biztos pénzért takarítok. Én ki akadtam. Azt mondtam neki hogy nem az apánk. Nincs beleszólása ilyen téren a nevelésünkbe úgy hogy 3 hónapja van itt. És legalább az igazi apától nem kellet dugdosni a piát. Ezen be sértődött. Anyám mondta nekem kérjek bocsánatot mondtam hogy nem.

18/L az öcsém 16



2022. aug. 22. 22:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell.
2022. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van. Pláne 18 évesen. Ne hagyd magad! Még iszik is?
2022. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Szóval anyád piás kanja beléd kötött, anyád meg mellé állt. Az szép, amikor a farok fontosabb a gyereknél...
2022. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
9%
"Nem az apánk" kifejezés attól még sértő eléggé neki. Igen nem ő az, tény és való viszont ezzel nem épp a legkedvesebb visszavágni. Szerintem azért illene legalább egy bocsit mondani. Ő sem cselekedett jól viszont ez tényleg sértő az adott személynek.
2022. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Ne hogy bocsánatot kérj,gondolom anyukád,szokásosan a pasiját védi???
2022. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Nincsen miért...
2022. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Ne kérj bocsánatot.
2022. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy kérnék bocsánatot, hogy még nagyobbat szúrjak bele. Pl. "Bocsánat, amiért a veszekedés hevében arra utaltam, hogy alkoholista vagy. Abból, hogy ilyen érzékenyen reagáltál, egyértelmű, hogy még tagadod. Azt javaslom a legnagyobb jóindulattal, ismerd el, hogy zugivó alkoholista vagy, és kérj segítséget."
2022. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell
2022. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Odaszúrásnak nem lenne rossz előző, de egy piásból kitelik hogy összeverje érte a kérdezőt.
2022. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!