Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bocsánatot kellene kérnem...

Bocsánatot kellene kérnem anyától?

Figyelt kérdés

Ma apától segítséget kértem egy program elindításában, mert nekem egyedül nem ment. Próbálta megcsinálni, neki sem sikerült, aztán azt mondta, hogy ez amúgy teljesen alap, mindenkinek, aki számítógépet használ tudnia kéne. Erre én mondtam neki, hogy anya sem tudja, szóval ketten vagyunk tudatlanok. Apa pedig azt válaszolta, hogy persze, mert anya egy ősállat ilyen kérdésekben.

Apa informatikus, tehát neki az ilyen kérdések magától értetődőek és mindenre így reagál a témában, nem ez volt az első alkalom.

Nagyon csúnyán kiabálnak egymással, nekem pedig bűntudatom van miatta, mert ha én nem mondok semmit, talán apa se szólt be ilyen durván anyának.

Szerintetek?


2019. nov. 1. 17:12
 1/9 Savlekotő ***** válasza:
69%
Nem a te hibád h nem tudnak létezni egy légtérben,csak te vagy kéznél akin mindketten leverik.
2019. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Apukád sajnos egy kisebbségi komplexus, agresszív barom. Ha nem szólsz semmit, akkor talál más kifogást, hogy beszólhasson. Én informatikusként soha nem szoktam senkit leugatni, ha nem tud valamit. Nem vagyunk egyformák, mindenkit más érdekel és biztos vannak egyéb területek, ahol meg ők jobbak nálam.
2019. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

“ Próbálta megcsinálni, neki sem sikerült, aztán azt mondta, hogy ez amúgy teljesen alap, mindenkinek, aki számítógépet használ tudnia kéne. ”

De ha neki sem sikerült, akkor miért mondta volna, hogy ez teljesen alap? És te miért azt válaszoltad volna, hogy anyádnak se ment, miért nem azt, hogy de apa, hát te sem tudtad megcsinálni?

2019. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

NEKED miért kellene bocsánatot kérni anyádtól?

Ha odavonulsz bocsánatot kérni, akkor el kell mondjad az előzményeket és megint kitör a balhé.

Ne generáld a feszkót!

2019. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, ha apádnak sem ment, akkor miért anyádra hivatkoztál, hogy ő sem tudja, miért nem apádat kérdezted, hogy ő informatikus létére miért nem tudja, ha alap? Kicsit sántít a történet.
2019. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El kéne válniuk. Alkalmatlanok az együttélésre. Neked ezzel nincs dolgod.
2019. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon empatikus vagy. Ne aggodj nem a te hibad. Ha lelkiismeretfurdalasod van, akkor nyugodtan menj oda anyukadhoz es mondd meg neki, hogy te nagyon szereted es nem.baj, ha o nem szamitogepzseni es adj neki egy puszit. Ez biztos jol esne neki. Mast nagyon ugyse tudsz csinalni.
2019. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád,nem te sértetted meg.
2019. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Informarikus és nem tudta megcsinálni? Ő az ősállat
2019. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!