Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem ra a szuleim hogy...

Hogy vegyem ra a szuleim hogy rendelhessek egy cipőt magyar oldalról?

Figyelt kérdés
A cipő mindössze 16k nem vészes nem is az ára miatt nem engedik hanem azért mert nem bíznak az internetes rendelésben.Esetleg valami tipp hogy vegyem rá őket hogy megengedjék vagy valami megbízható oldalt tudtok irni?
2022. aug. 22. 23:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem praktikus. Ha nem jó, akkor fizetheted a visszaküldést, csomagolhatsz, mehetsz a postára...

Én most küldtem vissza így valamit, hát tuti legközelebb nem fogok olyat rendelni, amit próbálni kell, vagy bármiért nem felelhet meg.


"vagy valami megbízható oldalt tudtok irni?"


Most akkor ki van nézve konkrétan vagy nincs? Üzletben mért nem felel meg neked?

2022. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Ja, és 2600 Ft volt a visszaküldés.

Boltban ingyen próbálhatsz korlátlanul.

2022. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Deichmann nem játszik? Az eléggé megbízható weboldal cipőrendelésre. 15e forinttól ingyenes a szállítás is. Visszaadhatod 14 napon belül, személyesen is bármelyik boltjukba beviheted.

Vagy bármelyik nagy magyarországi cipőbolt-lánc webshopja.


[link]

2022. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Egyátalán nem praktikus a próba miatt.
2022. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Deichmann-tól már rendeltem. Nem is volt jó a méret,

szerencsére cipőboltba kértem - át sem vettem.

2022. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Elmentek egy boltba és megveszitek ott.
2022. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Én ccc ről szoktam rendelni, ha valami megtetszik. Ha mégsem jó az oldalukon jelzés után GLS futárt küldenek érte. Aki ingyen vissza viszi. A pénzt meg vissza szokták utalni, de van ahol meg is lehet adni hogy kéred vissza. Ez több oldalon is így van pl: H&M, About you
2022. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%
Csak a futár nem várja meg, míg felpróbálod.
2022. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
8, Valóban nem, de a nagyobb oldalak ingyenesen küldenek másik futárt másnap, aki visszaviszi (vagy áruház politikájától függően cseréli) a mérethibás darabot.
2022. aug. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy komolyabb problémám volt internetes rendeléssel, pedig sokat rendelek. Jó alaposan lehúztak, és mint kiderült nem csak engem. És magyar volt a cég.

Közismert oldalról rendelj, nézd meg a Google értékeléseket is.

Ja, és ha a EMagról rendelnél, alaposan nézd meg a céget, voltak onnan is kellemetlenégeim, soha többet nem rendelek onnan.

2022. aug. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!