Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen anya az,...

Szerintetek milyen anya az, aki hitelt vetet fel magának a saját gyerekével?

Figyelt kérdés
Már egyből első munkahelyénél 19 évesen? Szeretheti a gyereket?
2022. aug. 25. 19:27
1 2 3
 11/26 Darius- ***** válasza:
100%

Legjobb jóindulattal felelőtlen

De lehet ennél rosszabb.

2022. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%

#9

Nem tudom milyen anya és láthatóan te sem, mert akkor nem itt faggatóznál.

A gyerek meg ne szakítsa meg vele a kapcsolatot, hanem inkább minden fizetéskor keresse fel és kérje el tőle a törlesztést, ha az anya pénzügyileg megbízhatatlan.

Mellesleg én is vettem fel a GYEREKEMNEK egyetem alatt hitelt, mivel egyetemistaként nem kaphatott és én is fontosnak ítéltem a célt, amire kellett.

2022. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
AZ egész más, ha egy szülö vesz fel a gyereknek hitelt, hogy segitse, és egész más, ha egy felelötlen szülö beszéli rá a naív gyereket hitelfelvételre úgy, hogy tudja, a gyereknek kell kifizetnie, hogy neki legyen pénze cigire!
2022. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%
A gyereket az anya vállalta, nem a gyermek kérte, hogy megszülessen. Undorító az ilyen szülő. A gyerek meg buta
2022. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Sajnálta az anyját, mert szereti....
2022. aug. 25. 21:07
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Ja, azért akarja most szidatni. Fenntartom hogy a gyerek a hülye.
2022. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%

#13

Hol írta a Kérdező, hogy az anya nem fogja fizetni?

Annyit írt, hogy letiltás miatt nem kap hitelt. Az meg lehet adótartozás, svájci hitel, akármi.

Cigire senki nem vesz fel hitelt, ezt csak a Kérdező kombinálja, aki valószínűleg az "anyósát" sarazza.

Egyébként családja válogatja!

Nálunk a családban nem probléma egymás segítése, bár a hitelfelvétel nem jellemző ránk, de biztos azt is megtennénk, ha valaki rászorulna.

2022. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%
Vannak olyan helyzetek, amikor az ember még a szomszédjánál vagy egy uzsorásnál is próbálkozik, hogyne lenne olyan, amikor a szülő a gyerekétől kér, ha ő hitelképes. Nem hinném, hogy ezen múlik a szeretet, de azzal egyetértek, hogy a gyerek ne vegyen fel hitelt és ha megtette, hát tanulópénz.
2022. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%
az anya max egy számító alak, de a gyerek egy szerencsétlen, béna, hülye kis nyomorék... lehet hogy annyira szégyenli magát az anyád, hogy csak ilyen értelmi fogyatékost sikerült nevelnie, hogy bánatában hitelt vetetett fel veled? XD
2022. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem fidesz szavazó. Még kéne 3 gyerek, és akkor elengednék az szja-t, úgy több marad cigire.
2022. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!