Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az az...

Szerintetek normális az az apuka aki saját gyerekével nem foglalkozik, de facebookon meg más babájával pózol?

Figyelt kérdés

Nem látta a saját gyerekét 2 éve, de facebookra meg teszi fel a képeket egy másik kisbabával.

Szerintetek ez hogy esik a gyerekének, ha megnézi az apja oldalát? Hogyan kérjem meg rá, hogy ne tegyen fel ilyen képeket?


2020. máj. 10. 19:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, hogy ha az új párkapcsolatáról, szerelméről tesz fel képeket, az a kamasz gyerekének hogy eshet, mikor ő nem látta az apját évek óta? Közben pedig a párjával megy nyaralgatni.
2020. máj. 10. 19:25
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem normális hogy a közös gyereketekkel nem foglalkozik. De ezen nem lehet változtatni már. Így tehát semmi jogod beleszólni abba hogy mit csinál, kivel van, mit rak fel facera. Ő már elfelejtett titeket, nektek is ezt kéne tennetek. Igaz, nem szép dolog, de sajnos nincs igazad. Nem szólhatsz bele a dolgaiba, ő se szól a tietekbe. Kezdjetek mar új életet, ahogy ő is. Ne siránkozzatok.
2020. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nyilvan nem normalis szerintem ezt te is tudod
2020. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszarja. :(
2020. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Mindkét oldalt megértem... Neked ez NYILVÁN rosszul esik, hiszen teljesen elhanyagol téged :(. De apukádnak új családja van, akikről gondoskodnia kell, de én itt a 2 évet nem értem jó oké, hogy egy pár hónapos kisbabát nem lehet egyedül hagyni, de legalább (nem tudom milyen messze lakik tőletek) egy kis időre ha fél óra akkor fél órára átjöhetne meglátogatni téged, felhívhatna. Minden esetre mindig jusson eszedbe, hogy apukád SOSEM felejtene el téged ahogy az új gyerekét sem fogja, hívd fel, írj neki és add a tudtára, hogy szeretnéd látni ha csak X időre akkor csak X időre. Ha eddig eljutsz (drukkolok) akkor légy kedves az új szerelmével, ne úgy tekints rá hogy "ő lopta el tőled az apukám". Az hogy mit tölt fel az az ő szíve joga, hidd el ha szorosabb kapcsolat lesz köztetek biztosan veled is lesznek képei :D
2020. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ te ki vagy a sztoriban. Ha a gyereke, akkor se teheted szóvá mit csinál, maximum megkérdezheted veled miért nem szeretné tartani a kapcsolatot. Ha az a gyerek anyja vagy akkor meg keress egy pszichológust, mert nem egészséges, hogy 2 év után is azzal vagy elfoglalva az exed mit csinál meg mit tesz ki facera, ha meg még meg is fordul a fejedben, hogy ezt te tedd szóvá, akkor inkább gondolkozz el hogy talán a te hárpia viselkedésed miatt nem tartja a kapcsolatot a gyerekkel se
2020. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
"Szerintetek normális az az apuka aki saját gyerekével nem foglalkozik, de facebookon meg más babájával pózol?" - nyilván oka van a dolognak...
2020. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arra kérd meg feltéve ha te meg akarod hogy takalkozzatok. Nyilván az apád a hülye, én letiltanam facerol. Sajnállak de csak ő lát a fejébe mi nem.
2020. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!