Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen anya az,...

Szerintetek milyen anya az, aki hitelt vetet fel magának a saját gyerekével?

Figyelt kérdés
Már egyből első munkahelyénél 19 évesen? Szeretheti a gyereket?
2022. aug. 25. 19:27
1 2 3
 21/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
29%
Ez több sebből vérzik, itt egyértelmű, hogy az anyja nem akarja fizetni. Nem mondom, hogy nem lehetnek olyan helyzetek, amikor erre van szükség, de az akkor saját döntés, nem pedig lelki terrorral való rászedés. Bökkenő az, hogy a gyerek fizeti végig és ha ő sem tudja, akkor mi van? Anyja visszaadja?
2022. aug. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
28%
Egyébként ezt meg lehet oldani azzal, hogy jó felveszek hitelt neked, segítek, de a kezes te leszel.
2022. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%

Mégis milyen gyerek az, aki első keresetnél felveszi anyunak a hitelt? :D Ha ennyi esze van felnőtt létére (érdekes, ilyenkor nem felnőtt), így járt. Nem tudom sajnálni.


Ezt velem is megpróbálták, ott ment az öngyilkos leszek, stb. zsarolás, bár mondanom sem kell, halálosan nem érdekelt. Ha ezért felköti magát, tessék (csak a szája járt, aztán mikor nem álltam bele, csendben maradt)

2022. aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Epitkezunk, vagyis inkabb ujraepitunk felujitunk.

A gyerek neven van a haz 1/1ben. Orokolte az epesapja utan.

De mivel elszalltak az epitoanyagarak igy kenytelen vagyok hitelt intezni.

Osszesen 2m lesz a biztonsagi tartalekkal egyutt.


Mivel a lanyome a haz kenytelek vagyunk az o neven futtatni. De en mint kezes leszek benne. De arra az 5 evre amit tart en fogom fizetni.

Neki semmilyen koltsege nem lesz vele. Ezt elore garantalom.

Az a baj h a szukseges osszeget csak igy tudjuk megoldani. Elvileg megvolt a penz az egeszre. De mivel idokozben az arak feljebb mentek kicsusztunk a keretbol. Nekem siman nem adnak annyit amennyi kell. Igy ez lett megoldas.


Ettol meg szeretem a gyereket es a felvett osszeg az o hazanak erteknovekedesez szolgalja. Ha a rendbetett hazat adjuk majd el akkor joval tobbert lehet mint ha igy hagyjuk.


Az en megtakaritasaim (15m) mar benne van az epitkezes/felujitasban.

2022. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek nem kellett volna belemennie.
2022. aug. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
20! Lehetséges, de undorító hogy valaki csak ezért vállal gyereket, aki meg csak egyet akar, vagy kettőt, esetleg egyet sem akar, vagy nem lehet neki, az meg szív, meg fizet az ilyenek helyett!
2022. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!