Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ahhoz...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz ha a 14 éves lányok megkérdezné, hogy ott aludhat-e a 22 éves barátja?

Figyelt kérdés
A szülők szobája a gyerek mellett van, a lány szobája "átjárószoba" tehát az övéből nyílik a másik szoba ezáltal mindent áthallani.
2022. aug. 29. 11:55
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon 2013 óta azok a 14 és 18 év közöttiek, akik szexuálisan érintkeznek 12 évesnél idősebb, de még nem 14 éves párjukkal, nem büntethetők megrontásért. Azaz a beleegyezési korhatár mindössze 12 év, ha a másik fél fiatalabb 18 évesnél."


14 év felett meg már lehet idősebb is mint 18.

[link]

Ott van térkép azon is látni országonként a korhatárt.

2022. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
57%

Én engedném!


Mikor 21 voltam s a 24 éves barátom aludt nálunk, anyám akkor még más emeletre is akarta fektetni, mint ahol az én szobám volt, amit a mai napig nem értek.


Ha szexelni akarnak, vagy pettingelni, vagy valami hasonlót, akkor úgy is megoldják máshol. Én is kocsiban vesztettem el.

Ha meg nem, mert amúgy se ekörül forog minden, akkor mivel rosszabb ez, mintha egy osztálykiranduláson aludna együtt valakivel? Vagy egy koliban? Nálunk osztálykiránduláson olyan is volt, hogy 4 fiú s 3 lány aludt egy ágyon (16 évesek voltunk). Akkor én is egy fiúval aludtam egy ágyban, bár mi csak ketten voltunk, a többiek a földön matracon.



Akik meg azzal vannak el, hogy egy 14 eves meg milyen kislány meg nem tudom mi, szerintem nem láttak mostanság gyereket. Nekem konkrétan 8 éves korom óta nő a mellem, s 14 évesen már 4 éve menstruáltam. 11 éves korom óta B-s melltartó kell nekem, stb, stb...

2022. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
80%

Nem az a lényeg higy nő a melle meg ilyesmi. Fejben gyerek ez a lényeg. Nem úgy éli meg a szexet mint egy 16-17 éves.

Csak azért mert az interneten sok szexuális dolgot látnak ezért azt hiszik hogy érettek attól még nem lesznek azok fejben. Meg amúgyis a 21 éves mit akar egy gyerektől?

2022. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
73%

Óriási hézag van egy 22 éves és egy 14 éves gondolkodása között!!!

Persze, hogy nem engedném!

Egyáltalán nem egészséges a 14 éves számára ez a kapcsolat.

2022. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
76%
Nem engedném a tulipántaposó férfinak.
2022. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
72%
#5 csak fantázia és tégla kérdése. Én 3 külön szoba+nappalisra alakítottam át egy hosszú parasztházat
2022. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
77%
Ha a 15 éves leányom egy 22-23 évessel állítana haza, abból nagy pofozkodás lenne...
2022. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!