Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék olyan embereket...

Szeretnék olyan embereket megkérdezni akik fogyókúráznak hogy nekik mi vált be. Fogyni szeretnék mivel 14 éves létemre nem 72 kg-nak kéne lennem . Módszerek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ne zabálj össze-vissza. ennyi.
2014. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mozogj sokat! Egyél kevesebbet, sokszor kis adagokat!
2014. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.válts életmódot

2.kezd el futni

3.igyál minnél több folyadékot (zöldtea,csalán tea, víz)

Én zumbáztam kezdetben utána jött az insanity 10kg adtam le ezekről (67kg voltam)

most ezeket az edzéseket akarom elkezdeni

https://www.youtube.com/channel/UCC2_UvBIiIdItfm5t2zpspg

(sok kitartást kívánok)

20/L

2014. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
életmódváltás, sport :)
2014. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orsikacs válasza:

Szia ne ijedj meg en is olyan voltam mint te . most 15 eves vagyok es 55 kg . Mindenk jon hogy sport meg ne zabalj anyit ahhelyet hogy tennyleg segittenenek . Tudom jol hogy telen nehez fogyni eztert en nyara halsztottam a tavaly es 20 kg fogytam . anyi a lenyege hogy foglald el magad es ne egyel semi edeseget . nyaron peldaul ezt konnyebb betertani .Nem sportoltam semit csak hazimunka meg hazimunka kozben enekeltem meg tancoltam kb egesz nap . En a nyaron ezt ettem :

Reggeli 10 orakor : 1 szelet margarinos kenyer uborkaval es paradicsommal

Ebed 5 orakor : ugyanaz mint a reggeli

Vacsorra: Gyenge leves pl zoldsegleves hus es teszta nelkol csak fot zoldseg sovalmeg 2 liter vizben 1 mokas kanal olajjal . E szinte mindennap ezt tettem .

2015. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!