Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik lehetőséget válasszam?

Melyik lehetőséget válasszam?

Figyelt kérdés

Van otthon két kistesóm, borzasztó az ahogy ők élnek. Üres a hűtő, télen pedig csak egy szobában van fűtés (max 23 fokig kb). A ház is veszélybe van, bármikor megvehetik. Ezért is költöztem el otthonról. Viszont idő közben anyu lebetegedett és a betegségek miatt elhunyt..

Nevelőapám eddig nem vett részt a gyerekek nevelésében, mindig volt kifogása neki. Vagy én, vagy anyu neveltük őket. Hobbija volt kikészíteni és folyamat uszítani anyát ellenem, hogy miért nem megyek el helyette dolgozni és hogy miért nem teszem le a pénzt. (ez csak a jéghegy csúcsa)

(Ha tudtam én segítettem nekik néhány számlát kifizetni.. Nem arról van szó hogy sajnálom a pénzt, mert egyáltalán nem sajnálom.)


Most felhívott, kiabált velem, hogy nekem ott kellene legyek velük mert a gyerekekkel nem bír.

Csak a temetésre jöttem haza, ő viszont itt akar tartani. Sajnálom a gyerekeket mert azt amit tőlem és anyától kaptak, nem kaphatják meg többet (azt a szintű szeretetet és gondoskodást)

Csak a gyerekek miatt maradnék, de nekem lett egy normális életem és egy stabil jól fizető munkahelyem. Természetesen nem akarom eldobni őket, de a jövőmről van szó..



Fogalmam sincs hogy mi legyen.. Menjek a gyerekekhez? Vagy pedig vissza a normális életembe?


Ha valamit számít 18 éves vagyok :D


2022. aug. 29. 13:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem mennék.
2022. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked is csak egy életed van... A saját gyerekeiről neki illene gondoskodni. Amennyiben nem képes rá, vannak szuper nevelőcsaládok. Intézet nyilván nem.
2022. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Vérszerinti apuka hol van a történetben? Vele mi lett?
2022. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ő lemondott rólam születésem után

Pár éve el is hunyt ő is

2022. aug. 29. 13:41
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A kicsik a nevelőapád gyerekei?
2022. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen
2022. aug. 29. 13:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, hát ha az ő saját gyerekei, akkor főleg ne érezd úgy, hogy le kéne mondanod az életedről. Légy a testvérük, de többé ne légy az anyjuk. Amint elköltöznek ők is, könnyebben fog menni a kapcsolattartás is.
2022. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%

"A ház is veszélybe van, bármikor megvehetik."

- Azt hogyan?


Egyébként a gyereknek van anyjuk. Ha őt nem érdekli, akkor megette a fene.

2022. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Bocsánat, félreolvastam, azt hittem apud betegedett le...

Akkor nem teljesen értem, hogyan maradhattak a nevelőapádnál a testvéreid.

2022. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Na, utóbbi is összeált a végére.

Hát, akkor ez az ő feladata.

2022. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!