Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Támogatnátok ebben az ötletébe...

Támogatnátok ebben az ötletében a lányotokat?

Figyelt kérdés
A lányom idén lett végzős. A férjem anyukája másfél éve halt meg, azóta az apukája nagyon egyedül van. A lányom kitalálta még a nyáron, hogy az iskolából hazafele csak kis kitérő a papa lakása. Szóval iskola után (amelyik nap korán végez, ez most úgy néz ki hogy hétfő, kedd és csütörtök) átmenne a papához, főzne neki, már megtanította, hogy hogyan kell rendelni a tescoból, és közben tanulna vele irodalmat és történelmet. A férjem apja történelem-magyarszakos tanár volt, szóval nagyon jó benne. A lányom mondta, hogy akkor ha főzne, akkor ott is enne, lenne a pápának főtt étel, együtt lennének, papa sem lenne magányos. Ti ebben támogatnátok, hogy ezt csinálja? A férjem és az apja között van egy vitás helyzet ami miatt ő nem beszél az apjával ez édesanyja halála óta, de a lányom nagyon szereti a papát, meg ha mesél neki történelmet/magyart, mindenféle érdekességet amit az iskolában kihagynak.

2022. szept. 1. 20:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Igen


És ez hátha egy lehetőség arra is, hogy a férjed kibéküljön az édesapjával.

2022. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Igen.


És nagyon büszke lennék ha ilyen lányom lenne!

2022. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem kifejezetten jó ötlet, de véleményem szerint nem lehet most önző a férjed és hagyni kéne neki. Hogy miért? Mert lehet, hogy a végén még ki is békülnének. A lányodtól pedig nagyon aranyos, hogy gondolt a Papára!<3
2022. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Példaértékű és manapság ritka hozzáállás, büszke lennék rá. Örülnék, hogy jó a kapcsolat a nagyszülővel.
2022. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a férjed haragban van az apjával ki tudja milyen okok miatt, nem befolyásolhatja az unoka nagyszülő kapcsolatot. Mert ha ők kibékülnek akkor az unoka is mehet? Gáz lenne bevonni a gyereket is a vitába.

Szóval támogatnám. Sajnos sok olyan unoka nagyszülő kapcsolatot látok ahol az unoka leszarja az idős nagyszülőt, holott gyerekként rajongott érte. Olyan jó hogy itt nem ez van.

2022. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jó ötletnek tartom. Szerintem egy szuper lányt neveltetek, én nagyon büszke lennek rá. A nagyszülők és szülők közti kapcsolat nem az ő dolga, ez független, és valószínű jó lelke van. A szüleim és nagy szüleim közt is rossz volt a kapcsolat anno, de mi szerettük őket és látogattuk, végül sok beszélgetés után javult a viszony, remelem itt is hasonló lesz :) Kar haragot tartani, hiszen csak egy magányos ember, és valószínű orvosolható a dolog, ebben a világban kar haragra pazarolni az energiát a családban :) A lányod nagyon szeretetre méltó, segítőkész, ennél jobbat el se tudok képzelni :)
2022. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, támogatnám, nagyon jó, hogy ennyire jóban vannak a nagyapjával.
2022. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Van bármi indok arra, hogy nem?
2022. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is támogatnám, és boldog lennék, hogy ilyen lányom van.
2022. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Igen, és örülnék, hogy ilyen jólelkű.


Miért van vita férjed és az apja között annyira, hogy a férjed nem is beszél az apjával? Ez nekem nagyon durvának tűnik!

2022. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!