Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék még amivel jobb...

Mit tehetnék még amivel jobb lehetne?

Figyelt kérdés

Szóval az anyukám egy nagyon-nagyon jó anya.

Mindenben segít nekünk a férjemmel bármiben csak kell, támogat, mellettünk áll mindenben, ha szükségem lenne rá, az utolsó fillérjét is nekem adná. Amióta megszülettem tökéletes vele a kapcsolatom, hála istennek tényleg nagyon szerencsém van vele.

Ezt azért írtam le, mert mostanában nagyon stresszes vagyok mert elég sok minden történt pár hét alatt, és összeszólalkoztam vele, ebből kifolyólag nagyon csúnyán beszéltem vele és vágtam a fejéhez dolgokat.

Persze bocsánatot kértem ezerszer azóta meg vettem neki virágot hogy azzal is kifejezzem mennyire rettenetes embernek érzem magam ez miatt. Ő meg sem sértődött mert tudja mi áll előttünk meg mögöttünk és szinte megértette amiért rátámadtam mert stresszes vagyok stb.

De az a baj semmivel sem jobb azzal, hogy ezerszer bocsánatot kértem és tényleg nagyon megbántam. Rettentően lelkiismeret furdalásom van. Mit tudnék még tenni amivel ez jobb lenne?



2022. szept. 3. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Beszélgess vele sokat,tartsatok csajos napokat,hívd meg mondjuk ebédre kávéra stb,
2022. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2022. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Te is bocsáss meg magadnak. Jogod van hibákat elkövetni, ne várj el magadtól se tökéletességet, senki nem az.
2022. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Ha ő nem érzi rosszul magát, akkor semmit nem tudsz tenni, hogy neki jobb legyen. Felesleges is ezzel terhelni tovább.

Csak benned van rossz érzés.


Ki kell böjtölni.

2022. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezen enm tudsz segíteni ha ö maga nem akar változást.
2022. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!