Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az apa meg fia veszekszenek...

Ha az apa meg fia veszekszenek ki a jobb pasi, mitévő legyen az anya?

Figyelt kérdés
Még nem veszekszenek igazából. Csak az apa mindig felvágott rá hogy mielőtt 28 évesen megismerte a feleségét, addig 34 nővel volt dolga. A fia most 24 éves és megvolt a 32. nője és hangoztatja hogy még azelőtt megdönti ezt a rekordot (szavaival élve ő lesz a bajnok) mielőtt 28 lesz, mindenesetre időarányosan jobban áll. Az apa már mondta négyszemközt a feleségének hogy majd ő is keményen (!) megmondja a magáét ezzel kapcsolatban ha tovább idegesítik ráadásul neki nehezebb volt annakidején pl ő nem vihette fel a nőit a gyerekszobájába, ráadásul ő egytől egyig jó nőkkel volt míg a fia egynémely kalandjáért mínusz pont járna szerinte. Szóval hogy lehet megelőzni a várható vircsaftot?

2022. szept. 4. 14:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hűha! Valaki itt nagyon felszínes... két ekkora barmot :D
2022. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék gyorsan behozni a lemaradást, és bebizonyítani, hogy én is jó nő vagyok. :P
2022. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyunak van egy kis humora, akkor mosolyogva odaszól, hogy ő házasság előtt 44-el volt. Mármint nővel. És a szám évről évre növekszik. Lehet behozni a lemaradást! ;)
2022. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Darius- ***** válasza:
74%
Kedves anyuka, az a jobb akinek kevesebb nője volt, hosszabb kapcsolatokkal.
2022. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%
Ez gusztustalan. Egy úriember sosem arcoskodik arról, hogy mennyi nőt k*rt meg.
2022. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
98%
Kidobnám a pïcsába mind a kettőt
2022. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Thunderfairy ***** válasza:
54%
Már a kérdés is egy nagy baromság. Eddig te vagy a trollkirály.
2022. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
A nő helyében elásnám magam, hogy hozzámentem egy ekkora bunkóhoz, és a gyerekből is ilyent neveltem.
2022. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

6 az a lényeg (erény)hogy az apa jópasi volt "lubickolt a nőkben", de mikor megtalálta az igazit utána már csak egy nő létezett számára.


Ugyan, már, királylány... :D Ennyire senki nem lehet naiv.

2022. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

A nászéjszakán a fiatal menyasszony megkérdezi a férjet:

- Mondd, te hány nővel voltál már életedben?

- Ha megmondom tudom, hogy be fogsz dilizni.

- Ne aggódj, nem fogok!

- OK, ... egy, kettő, három, négy, öt, hat, hét, ... aztán jöttél te... kilenc, tíz...

2022. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!