Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözés után jobb lett?

Költözés után jobb lett?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek.


Akiknek rossz volt a kapcsolata addig, míg a szülőkkel éltek, szétköltözés után jobb lett?



2022. aug. 28. 12:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, azonnal
Igen, de csak idővel
Nem, de néha beszélek velük
Nem, teljesen elfelejtettem őket.
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Minden egyes rokonommal, akikkel együtt éltem, javult a kapcsolatom költözés után.

Van az a mondás, hogy inkább távolról szeretni, mint közelről utálni, nálunk teljesen igaz.

Sőt, költözéskor azt mondtam, sose megyek haza többet, látogatni se akarok, de így, több év múlva már ez se okoz gondot, szívesen elugrok időnként.

2022. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy jobb lett.

Már nincs pofozkodás, verés. Amikor találkozunk, azt a keveset kibírjuk civilizáltan. Ha meg nem, akkor hazajövök és kész.

2022. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az messze nem jelenti a kapcsolat javulását, hogy "Amikor találkozunk, azt a keveset kibírjuk civilizáltan".
2022. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Gyűlöltem mindig is szüleimnél lenni, ahogy tesóm is. Anyánk egy idegbeteg ember. Abszolút kedvelhetetlen. Idegeneknek szimpatikus maximum, akiknek teszi a jót és a szépet.

Mióta sikerült házat vennünk férjemmel, sokat javult a kapcsolatunk. Ami azt jelenti, hogy végre nem kell találkoznunk, vagy beszélnünk havi 1 alkalomnál többet, azt viszont kibírjuk veszekedés nélkül. Sokkal stabilabbnak és jobb kedvűnek érzem magam azóta, hogy nem kell a családom hangulat ingadozását hallgatnom, a természetüket elviselnem.

2022. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Külön élés max a konfliktusok elkerülését segíti, a kapcsoaltra biztos nincs jo hatással.
2022. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak nem akarjuk megfojtani egymást (vagyis inkább én őket) egy kanál vzíben
2022. aug. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Jobb lett a kapcsolatom velük de nem azonnal

Egy két hónapot kellett várni. Sokszor már csak érdekből kerestek de akkor sem veszekedtünk már

Ennyi teljesen elég volt :D

2022. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!