Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám élettarsa egy hárpia,aki...

Apám élettarsa egy hárpia,aki útál! Mit csináljak vele? Hogy lehetne jobb a viszonyunk?

Figyelt kérdés
Tény és való,hogy mióta összejöttek (2éve) nekem sem szimpatikus. De látom apám milyen boldog vele,így elfogadtam. Gondoltam,ha már anyám elhagyott ő rendes lesz. De sosem voltam neki szimpatikus,pedig nincs rossz természetem,barátkozós,kedves vagyok,nem tudok olyanról,aki nem kedvelne rajta kívül. Mindenbe beleköt,ő neki lehet csak igaza,kis dolgokra is úgy reag,mintha embert öltem volna. Soha nem nyitott úgy felém,ahogy én felé. Már én is letettem róla,mert volt egy olyan húzása,amiért meggyűlöltem. De mégis apám miatt jóba akarok vele lenni. Mit csináljak? 20/L
2022. szept. 7. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
20L... Külön éltek? Talán az segítene. Ha igen, nem kell erőlködnöd, hogy jóban legyetek.
2022. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Ebből csak az nem derül ki, hogy

1. pontosan mi a bajod vele

2. neki mi a baja veled

3. apádat zavarja-e a helyzet (mert hogy állítólag neki akarsz jót ezzel)

2022. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban több infó kellene még. Miben merül ki, hogy egy hárpia?
2022. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az,hogy neki mi a baja velem,foggalmam sincs.

Igen,apámat zavarja ő jot akrna mind a kettönknek. Ha nem zavarná,én is leszarnam. Nekem az a bajom vele,hogy ki akar mindenkit sajatítani,neki lehet csak igaza mindenben,bunkó,érzéketlen,arrogans,ugy beszél velem mint a kutyával,de masok előtt teszi a jót,szépet. Nem lehet vele kompromisszumot kötni pl egy kirandulas alkalmaval. Igen,külön élünk halistennek. Telebeszéli az egész családot valótlan dolgokkal. Nem lehet vele leülni szépen beszélni,csak kiabálni tud mindenért. Ellensegesen viselkedik,hiaba nyittam feléje

2022. szept. 7. 21:04
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Akkor apád közvetítsen, kérje számon rajta a sérelmeidet.
2022. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem rébuszokban kéne beszélni, hanem konkrétumokat leírni.

Itt van pl. ez: "volt egy olyan húzása,amiért meggyűlöltem". Ezt írd le részletesen, hogy mi volt.

2022. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha mi se értjük mi a baj, akkor tényleg nehéz lesz.
2022. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Darius- ***** válasza:
94%
Lehet egy ok az is, hogy örökölni szeretne és egymaga. Mennyi a korkülönbség apád és közte ? Másik ok lehet, hogy ki akarja őt sajátítani magának.
2022. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
Próbáld rafináltan megmérgezni a kapcsolatukat. Csinálj valahol egy férfi profilt, írj rá a nőre ismerkedési szándékkal, sutyorogj apád fülébe h idegen férfiakkal láttad, indíts pletykát róla, csend el a tárgyait, keserítsd meg az életét.
2022. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem is értelek,apádnak mond meg állítsa le a hülyeségeit,én személy szerint mind a kettőt elküldeném a fenébe
2022. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!