Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akit brutálisan...

Van itt olyan akit brutálisan vertek a szülei(leginkább apja) gyerekkorában,de később elhunyt(ak)? Most hogy éreztek irántuk?

Figyelt kérdés

Megérdemelték a halált?

Vajon szerettek titeket a lelkük mélyén?

Hiányoznak nektek?

Miket szenvedtetek el?



2022. szept. 17. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyám vert sokszor, azzal ami épp a kezében volt vagy szíjjal, az volt a kedvence. Ezen kívül nyilvánosan megalázott, megszégyenített, verbálisan bántalmazott. Apám fizikailag nem bántott, de szó nélkül végignézte amit anyám művel velem így ő se volt jobb. Felnőttként minden kapcsolatot megszakítottam mindkettővel. Fogalmam sincs, élnek-e még, de nem is érdekel. Sok év terápiával elengedtem a dühömet, de számomra senkik, nem léteznek. Nem hiányoztak soha, az meg nem érdekel, hogy szerettek-e. Egyedül a tettek számítanak, a szándék egyáltalán nem fontos. Ilyen szeretetből nem kérek.
2022. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekkori haverom votl így, neki modnjuk úgy nem épp szép szóval intézték a dolgokat a szülei.
2022. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

1. Nagyon-nagyon megérdemelte a halált már régóta, 7-8 évesen már Istenhez imádkoztam, hogy haljon végre meg. 15 évig egy szót sem váltottam vele és nem is láttam, bár ez alatt az idő alatt elengedtem a múltat, de mikor a halálhíre jött nem tudtam elrejteni az örömömet, örömtáncot jártam.


2. Soha nem érzett olyat, hogy "szeretet", ez ismeretlen fogalom volt számára, esetleg saját maga felé.


3. Nem, és úgy érzem bármennyi idő telik is el, soha nincs elég távol a gyerekkorom.


4. A tőle való félelemben nőttem fel, leküzdhetetlen kissebbségi komplexusom van. Engem is sokszor állatias módon vert, de sokkal jobban megviselt mikor láttam, hogy a testvéremet és anyukámat veri😥😤 További súlyos következmények: bàr a bàtyám is erősen traumatizált személyiség, sajnos átvette azt a viselkedés mintát amit tőle látott, viszont magának sem ismeri be ezt a tényt. Engem is végig vert gyerekkorunkban - most tagadja, hogy ilyesmi történt volna, az éllettársát is verte. A csaj elhagyta, azután az alkoholhoz nyúlt, de tovàbbra sem ismeri be hogy hibázott, szerinte egy nőt néha meg kell verni hogy tudja hol a határ, amelyik nő nem tűri ezt el, az nem szeret és egy qurva. Hármat találhatsz, hogy kitől tanulta eme dicső hitvallást. Anyukámnak meg sajnos ráment az egészsége.

2022. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
3# Ismerek ilyen családot csak az benne a csavar hogy ott az anya volt az agresszor a gyerekekkel szemben, az apa időben elmenekült (miután rájött hogy a nő brutális)
2022. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
4#, És ez hogy segít rajtunk? Mivel visz előbbre a traumáink feldolgozásában?
2022. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5 te vagy a 3-as válaszoló?


Ame igen, akkor a válaszom : sehogy.

2022. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Amennyiben akart lenni!
2022. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!