Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy 10 éves gyerek az anyjával alszik? És jncs külön szobája sem, mert nincs annyi szoba?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha nincs több szoba, akkor hogy lehetne külön szobája?

MEg ha nincs más lehetöség, akkor hol aludjon?

2019. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
És amikor egy többgyerekes család egyetlen ágyban alszik, régen ez elfogadott volt.
2019. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Ja, meg régen a folyónál mostak meg évente kétszer fürödtek... könyörgöm, 2019 (vége) van!
2019. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Attol fugg milyen nemű a gyerek. Erdekes mod a neten amit talaltam a meddig aludhat/jon egyutt a gyerek es a szulo egy agyban, eleg eltero a szakemberek velemnye is.

Elvileg 5-6 eves korig biztos nem okoz a kessobbiekre nezve ez problemat, (kivetel a szulok akkor hol es mikor is szexelnek?), utana a kissikolas koruaknal mar megoszlanak. Egyesek szerint még ez se gond. Masoo szerint ha az azonos nemu szulovel alszik egyutt a gyerek még 7-8 vagy afolotti korban, akkor az a kesobbi szexulaitasat az azonos nem fele tolhatja el. (Nekem ez fura volt, en ugyanugy nem gondolnam egeszsegesnek ha a kislany 7-8-9-10 eves koraig az apjaval kettesben aludna egy agyban minden ejjel, mert akkor az meg miert nem tolja el a pakomplexus iranyaba???).

Kiskamasz kortol viszont senki nem tartja kivanatosanak az egyuttalvast.


Egy haverom (nem magyar) 30 eves korig az anyukajaval aludt egy ágyban. Megis talalt maganak part, es azota nem a mamaival alszik e minden okes nala.


Ha kenyszerbol kell egy agyban aludniuk, akkor meg mindegy ki mit gondol vagy mi a szaemberek velemenye.

2019. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, de keressetek fel szakembert! Ez a múltkori megint, hogy elveszett, nagyon kiborító volt. Halálra aggódtam magam!
2019. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem egy ágyban, csak egy szobában, az teljesen elfogadható. Legyen egy saját ágya, saját szekrénye. Semmiben nem fog negatívan fejlődni. Nem lesz ettől homoszexuális, vagy magatarzászavaros sem. A szülőkkel való szeretetteljes kapcsolat a meghatározó.
2019. nov. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Húgom is 10 éves, van külön szobája, de anyával alszik egy ágyban. Fél egyedül, nem normális, egymás idegeire mennek vele, de a szükség nagy úr, ha nincs más hát nincs más.
2019. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%

Ja és #5-ös az én vagyok akinek eltűnt a huga, ez egy másik kérdező :D Amúgy én is tettem volna fel erről kérdést most jut eszembe, be is linkelem, bár itt van külön szoba.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2019. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Serdülő korig nincs probléma, csak majd utána ha csendesen akar anyuci meg apuci között masztizni. :-D
2019. nov. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Fiú, és egy ágyban gondoltam
2019. nov. 19. 05:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!