Valaki van még igy?

Figyelt kérdés

200 km-re lakok anyukamtol. 4 eve koltoztem el a parommal.


Mindig hivom de sosem jon fel hozzam/hozzank. Semmibe nem kerulne neki, termeszetesen a vonat jegyet oda-vissza allnam, es itt sem kellene koltekeznie.

Mindig van kifogas hogy miert nem jon. Mert nem hagyja a nagyit egyedul vagy a kutyat. Nagyim korhazban volt multkor 2 hetig, latogatasi tilalom van, mondtam jojjon el ugyis csak telefonon tud erdeklodni akkor mar mindegy hol van. 1 oranyira tole vagy 2re. Gondoltam nem lesz akkor kifogas ami miatt nem jon. Raadasul magam voltam itthon napokig, akkor.


Mindig nekem kell hazamenni, unnepekre, vagy csak ugy egy sima hetkoznapon. Mondtam nekem ez nem esik jol.


Van egy parja, neki van lanya. O most koltozott albiba

Anyukam rogton mondta hogy felkellene menni megnezni hogy hova koltozott,stb.

Es hozzam miert nem? :(


Novemberben lesz egy csaladi osszejovetel, szulinapozas. Az enyem is akkor van igy megtartjak egybe a nagynenemevel. Ugy dontottem nem jovok haza. Majd akkor talalkozunk ha o jon.


Tervezzuk az unokat. Mi van ha osszejon, mivan ha meg lesz, jol jonne a segitsege de hogy ha nem jon meglatogatni?


Ti mit tennetek?

Szerintem a kolcsonos latogatas lenne a termeszetes.

Raadasul ha hazajovok akkor sem kerdez semmit felolem, csak en hallgatom az o panaszait :(

A babatervezest is tudja, de lehet elfelejtette, nem kerdez afelol.



2022. okt. 8. 15:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Felejtsd el anyádat, mintha soha nem is létezett volna, mert ő is ezt teszi veled.

Ne siránkozz olyan után, ami sosem volt a tied.

Gyereket meg magdnak, meg a párodnak szülsz. Ha neked ennyire kell a segítség, anyád mellé kellett volna költöznöd, hogy papucsban is átjárhasson hozzád.

2022. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd, látod hogy jobban érdekli a pasi lánya mint a sajàt gyereke,közöld vele hogy ha jobban érdekli a pasija lànya mint te akkor téged felejtsen el,de akkor se keressen ha bajbakerül,
2022. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem írigy. Valószínűleg sokkal jobb életed van, mint neki valaha. Gyereknél semmit nem fog segíteni. Saját tapasztalat.
2022. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nagyon jo kapcsolatunk volt mindent megbeszeltunk. De amiota nagyival nehezebbek a dolgok, ra is nagy teher nehezedik. Ezert probalkoztam akkor is hivni mikor korhazban volt a nagyim.ahogy irtam is.
2022. okt. 8. 15:56
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Te is tudod, hogy ha születik gyereked, akkor őt sem fogja meglátogatni, csak sóhajtozni fog, hogy milyen vagy, ritkán viszed a babát hozzájuk látogatóba. Segítségre szintén ne számíts.

Szerintem engedd el ezt a kapcsolatot, időnként felhívod, megkérdezed, hogy van. Azért nagyon szomorú ez, nem tudom, mennyire vígasztal, a kirakat mögött sokan vannak ezzel így.

2022. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem azért nem megy mert a pasijának nem tetszik vagy nem engedi???vagy a pasinak akkar kedvébe járni hogy a lányát meglátogatná?
2022. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy anyadnak sok egyedül a 200km tavolsag? Pláne vonaton, lehet nem érzi magát biztonságban
2022. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem érdemes foglalkozni vele.
2022. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Gyerekkent mindent megadott nekem es hugomnak. Ezert nem ertek egyet azzal hogy ne foglalkozzak vele. Most en szeretnem viszonozni,csak igy nehez
2022. okt. 8. 17:09
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Te költöztél el 200 km-re. Edd meg, amit főztél!
2022. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!