Valaki van még igy?

Figyelt kérdés

200 km-re lakok anyukamtol. 4 eve koltoztem el a parommal.


Mindig hivom de sosem jon fel hozzam/hozzank. Semmibe nem kerulne neki, termeszetesen a vonat jegyet oda-vissza allnam, es itt sem kellene koltekeznie.

Mindig van kifogas hogy miert nem jon. Mert nem hagyja a nagyit egyedul vagy a kutyat. Nagyim korhazban volt multkor 2 hetig, latogatasi tilalom van, mondtam jojjon el ugyis csak telefonon tud erdeklodni akkor mar mindegy hol van. 1 oranyira tole vagy 2re. Gondoltam nem lesz akkor kifogas ami miatt nem jon. Raadasul magam voltam itthon napokig, akkor.


Mindig nekem kell hazamenni, unnepekre, vagy csak ugy egy sima hetkoznapon. Mondtam nekem ez nem esik jol.


Van egy parja, neki van lanya. O most koltozott albiba

Anyukam rogton mondta hogy felkellene menni megnezni hogy hova koltozott,stb.

Es hozzam miert nem? :(


Novemberben lesz egy csaladi osszejovetel, szulinapozas. Az enyem is akkor van igy megtartjak egybe a nagynenemevel. Ugy dontottem nem jovok haza. Majd akkor talalkozunk ha o jon.


Tervezzuk az unokat. Mi van ha osszejon, mivan ha meg lesz, jol jonne a segitsege de hogy ha nem jon meglatogatni?


Ti mit tennetek?

Szerintem a kolcsonos latogatas lenne a termeszetes.

Raadasul ha hazajovok akkor sem kerdez semmit felolem, csak en hallgatom az o panaszait :(

A babatervezest is tudja, de lehet elfelejtette, nem kerdez afelol.



2022. okt. 8. 15:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Most en szeretnem viszonozni"

Abban mi a viszonzás, hogy márpedig nem mész hozzá, ha ő nem megy hozzád, és elvárod, hogy majd segítsen babázni.

Szerintem az úgy természetes, ha a nagyi segít. Az viszont nem természetes, hogy elvárd... És ha segíteni akarod őt, akkor ne nehezítsd meg az életét azzal, hogy a ti döntésetek miatt (hogy oda költöztök, ahova) neki órákat kelljen vonatoznia rendszeresen.

2022. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!