Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hülyeség lenne elköltöznöm a...

Hülyeség lenne elköltöznöm a szüleimtől?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és mindig mindenhez engedélyt kell kérnem, ha valamit nem úgy csinálok, ahogy ők akarják, akkor megy a durci, meg a hiszti és az érzelmi zsarolás. Tudom, hogy én rontottam el ott, hogy nem húztam meg a határaimat, de olyan szinten agymosott vagyok már, hogy nem vagyok képes kiállni magamért ellenük. Iszonyatosan gáz, tudom, de hiába próbálom magam összeszedni, egyszerűen nem megy, amikor elindul az ordibálás, megnémulok, és legszívesebben eltűnnék a földről, csak ne kelljen látnom és hallanom őket. A legapróbb szarokon is képesek kiakadni, ha mondjuk 30 perccel később pakolok ki a mosogatógépből, mert éppen fürdök.

Van keresetem és félretett pénzem, de emellett az árak mellett félek elköltözni, mert minden pénzem a megélhetésemre menne, és nem tudnék félretenni. Nem tudom, mit csináljak, annyira rettegésben élek itthon ettől a folyamatos stressztől. Nyugtatót is szedek már pár hónapja. Próbáltam már erről velük beszélni, de olyankor kérdően néznek rám, mintha semmi ilyesmi nem történne, mintha ők sose mondanának semmi rosszat, mindenben támogatnának, és már kezdem azt hinni, hogy beképzelem az egészet.



2022. okt. 10. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

"Van keresetem és félretett pénzem, de emellett az árak mellett félek elköltözni, mert minden pénzem a megélhetésemre menne, és nem tudnék félretenni." - valamit valamiért. Azok, akik elköltöztek otthonról, nekik is százszor könnyebb lenne anyagilag, ha a mamahotelben lakhatnának és gyarapodna a számlájuk. Viszont cserébe nem élnek nyugtatón és senki nem mondja nekik, mikor pakolják ki a mosogatógépet, ezért nyugodtabban alszanak és boldogabban élnek.


Vegyél ki szobát, az olcsóbb, de egyébként a határaidat így is-úgy is meg kell tanulnod meghúzni, mert hiába költözöl el, szívni fogják a véredet, csak máshogy.

2022. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el, jobb egy panelban tengeni, és havi 10 ezret félretenni, semmint sok pénzt félretenni, de nyugtatókon élni.
2022. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Költözz! Hatalmas kő fog leesni a szívedről és észre fogod venni, hogy jé, szabadságban élek! Sőt, kifejezetten ritkán nézz haza, havonta egyszer másfél órára.
2022. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nyugisabb életed elsz.
2022. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!