Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan sikerült elköltöznötök,...

Hogyan sikerült elköltöznötök, ha a szüleinek mindenáron ide akarnak láncolni titeket?

Figyelt kérdés
Nem akarok faluban élni.
2018. aug. 19. 13:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Ha nagykorú vagy, oda mész, ahova akarsz.
2018. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
33%
Dolgozz külföldön esetleg, ha meghallják, hogy mennyit lehet kint keresni, akkor talán könnyebben elengednek.
2018. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
52%

18 felett oda mész, ahová akarsz.


Ennyi. Nem kell ám ehhez nagy tudomány. :D

2018. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
55%
És hogy tudna odaláncolni? Nem pénzeli a városi kéródat? Úgy kell elköltözni hogy dolgozol, eltartod magad, és lelépsz. Ennyi.
2018. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
43%
Annak idején én is unalmasnak találtam a falut és városi lettem. Aztán az évek során rájöttem a falu előnyeire, főleg mikor visszamentem néha a falu széli szülői házba. Például hogy milyen jól lehetne ott méhészkedni a jó levegőn. Meg hogy mennyi gyümölcsfát ültethetnék az egy hektáros kertbe és akár még bicikliutak is elférnének ott. Járműforgalom zajától mentesen végig aludni az éjszakákat. Meg tapasztalom azt hogy a városi rossz levegőn alig van kedvem vánszorogni, míg a falusi háznál meg kocogok több kilométert és érzem hogy hű de jó ez a levegő. Szóval ha valaki falun kitalál magának egy saját jó vállalkozást otthonra hogy ne kelljen városra járni vagy költözni munka miatt, akkor nem olyan rossz az a falusi élet.
2018. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hogy milyen előnyös a falu..
2018. aug. 19. 14:00
 7/39 anonim ***** válasza:
69%
Megkaptad a választ. Melózz, lépj le, de ne várd hogy a szüleid pénzeljék a költözésedet.
2018. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Fogtam, pakoltam és mentem. Dolgoztam, tanultam, társakkal albit fizettem. Miért szerinted hogy működik? Engedélyt kérsz anyutól és akkor mész, ha megadja?
2018. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
56%
Nem, akkor megy ha lakást tolnak a feneke alá, és fizetik a rezsit. Ennyi ésszel...
2018. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%

Fogtam magam és elköltöztem.

Ezen kívül minden más csak kifogás.

2018. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!