Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezek után szerintetek anyu...

Ezek után szerintetek anyu jogosan szúrt le? Nem vártam ujjongást, de azért ez meglepett.

Figyelt kérdés

Szóval szakítottunk a barátommal (3 hónapig voltunk együtt, az első barátom volt). Anyu rákérdezett, én őszintén elmondtam, hogy igen, szakítottunk. Utána megkérdezte, hogy miért. Én pedig (hasonló szavakkal) elmondtam neki, hogy a srác már szeretett volna tovább lépni szexuálisan, én pedig nem éreztem az érzelmi hátteret ahhoz, hogy így megnyíljak neki. (Gondom van az érintésekkel, 2 kezemen meg tudom számolni, hogy hány embernek hagyom, hogy megérintsen és az sem mindegy hogyan. A szex az pedig jó sok érintés, leegyszerűsítve a dolgot.)

Erre anyu leszúrt, hogy hogyan merem ezt így nyíltan kimondani, és egyáltalán megfontolni, hogy ennyi idősen lefeküdjek valakivel. (Februárban leszek 18, nem igazán érzem ezt korainak.) És ezek után elzavart tanulni, és közölte, hogy verjem ki az ilyen gondolatokat a fejemből. Ez számomra kicsit érthetetlen, mert kb azt mondtam el neki, hogy hamarosan 18 évesen is szűz vagyok még, ez anyai szempontból nem pont hogy jó? Vagy nem is értem, minek kérdezi, ha utána az őszinte válaszon kiakad. Nem voltam se vulgáris, se bántó se semmi, nem értem mi a gondja, mikor találkozott is a barátommal és tudott róla. Eddig mi nem igazán beszéltünk a szexről, de azt hitte azért nem is tudok róla? Ha más nem is, tavaly tanultuk bioszból…



2022. okt. 12. 15:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%

#19 És akkor mit lehetett volna csinálni? Ha a barátod azt mondja, hogy szexelni akar, önkéntelenül is rágondolsz.

Meg valahogy le kell reagálni a helyzetet: beleegyezéssel vagy visszautasítással, más opció nem igazán van.

2022. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
94%

Anyád valami vallási fanatikus?

De, hogy nem 100-as az tuti. Ráadásul nem tudta értékelni, hgoy ilyen őszinte voltál vele. Szerintem beteg pszichésen.

2022. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez igaz az nagyon gáz. Anyád rettentő rossz szülő.

16 éves kortól már nem kéne kiakadni azon ha valaki szexel, azon meg hogy valakinek megfordult a fejébe végképp nem. 16 évesen már házasodhatsz is.

2022. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%

#23 Az azért érthető, ha egy szülő minél tovább óvni akrjá a gyerekét (főlég, ha lány).

De épp ez az, hogy a lánya pont hogy visszautasította a szexet. Ennek örülnie kéne.

2022. okt. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha 18 évesen lefekszik a barátjával akkor mi van? Érdem ha nem?
2022. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!