Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan akire a szülei...

Van olyan akire a szülei megharagudtak miután elköltözött otthonról?

Figyelt kérdés
Tehát elmúlt 18, elköltözött és ez végett haragszanak rá?

2022. okt. 14. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ahhoz eleg retardalt szulok kellenenek. 🙂
2022. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagy haragra ad okot, hogy az ember felnő és a saját lábára áll.
2022. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem költöztem el, de ehh... Ott valami nincs rendben, ha szülő azért haragszik, amit más kívánni sem merne-
2022. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Van olyan helyzet/család, ahol számítanak a gyerektől származó bevételre, miután munkába áll és végre nem csak viszi a pénzt. Ha a gyerek mégsem a szülei kezébe akarja adni a teljes fizetését, hanem elköltözik belőle és nem ad haza semmit, akkor a szülőknek csak anyagi bukás volt a felnevelése. A szülő számíthatott arra a pénzre és csalódott. Nem mondom, hogy ez a jó, de van ilyen látásmód is.
2022. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam, amikor a gyerek már nem támogatja anyagilag a szüleit.
2022. okt. 14. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem megtagadtak, mint gyermeküket és minden kapcsolatot megszakítottak. Azon se csodálkoznék, ha haláluk után nem örökölnék.
2022. okt. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Örültek neki hogy megtaláltam akivel szeretnék együtt élni és közös jövőt tervezni. De biztosítottak afelől hogy ha bármi probléma van bármikor visszamehetek hozzájuk. 🥰

26N

2022. okt. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, van. Az enyémek nem, de sok ilyen helyzetben lévő fiatal kérdéseit olvashatod itt a Gyakorin.

Olyanokat mondanak nekik, hogy "hálátlan vagy", "nem szeretsz", "mit képzelsz magadról", "ha el merészelsz menni, akkor ide nem jöhetsz vissza mégegyszer". Az egyik kérdezőnek nemrég azt, hogy "mit fognak szólni a faluban hogy elköltözöl, azt hiszik, nem jó neked itthon" (???). Hogy valójában mi bajuk van, az rejtély, az ilyenek nem nyílnak meg itt a Gyakorin őszintén, szerintem ők is tudják, hogy gáz.

2022. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen persze.


Az én családom apai ága teljesen ilyen. Édesapámnak van 2 fiú testévre, és az anyuk teljesen megbolondult miután elköltöztek, állandóan a menyeket piszkálta, szerinte szétrombolták a családot.


Nem is az anyagi dolgok miatt, hanem valami pszichés túlféltés, vagy nem is tudom, de gyerekként rengeteg ilyen veszekedést hallgattam végig.

2022. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utána szokott jönni hogy akkor kapcsolat megszakad stb, szóval csak még rosszabb utána.
2022. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!