Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az, ami miatt úgy megharagu...

Mi az, ami miatt úgy megharagudnál valamelyik szülődre, hogy ne beszélj többet Velük?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 05:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nagyon-nagyon meg kell bántsanak, hisz ők is sokmindent megbocsájtottak nekem.


Ha pl lenne egy gyerekem, és beszólnának miatta, sértegetnék, netalán bántanák is, akkor nem látnák a gyerekemet egyhamar.

2018. febr. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha a ferjem elott arrol beszelnenek, hogy evekkel ezelott milyen pasikkal voltam. Csunya dolgok tortentek akkoribban, amiket eltemettem jo melyen magamban.
2018. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem beszélek anyammal, mert nincs olyan dolog amibe ne kötott volna bele pedig 44 vagyok. Szerinte mindent rosszul csinalok, es mindig azt kivanta, hogy a lanyomtol kapjam vissza azt amit vele csinaltam kamaszkent (nem drog, nem cigi, nem pia volt). Ertem hogy nehez kamasz voltam de hogy lehet ilyet kivanni szandekosan?
2018. febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, már vagy kb 3-4 éve nem beszélek anyámmal. Mindig csak megalázott, belém rúgott, hátba támadott. Aztán a legutolsó balhénál, mikoris kiálltam mellette és érte, ő meg azonnal hátba támadott, akkor felálltam, hogy nekem ilyen emberre nincs szükségem az életben. Azóta se keres, de mindenkinek azt hazudja, hogy minden követ megmozgat, hogy felvegye velem a kapcsolatot újra, mert úúúúgy hiányzom neki :DDDDDD Úgyhogy 110%-osan visszaigazolta, hogy jól cselekedtem, mikor megszakítottam vele a kapcsolatot. :(
2018. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Már bocsi 3-as de anyukád semmi rosszat nem kívánt azzal, hogy ugyanazt éld át Te a gyermekeddel, mint Ő veled. Ha Te olyan mintagyerek voltál akkor tuti örülhetsz. Ha gond volt veled, talán nézz magadba, min ment keresztül!!!!
2018. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Harmassal egyutterzek nekem ia ugyanez a gondom!
2018. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem beszélek apámmal. Kicsi voltam mikor elváltak a szüleim, azóta konkrétan le se szart, nagyon sokszor megbántott. Az utolsó csepp a pohárban az volt, mikor megszületett a kislányom, majd tette a szépet facebookon, hogy az "unokája", 6 hétig nem is keresett utána, majd akkor jelent meg, mikor az egyik exe meglátogatott (jóba maradtam vele, havonta jön látogatóba kb.) A szülinapjára sem hívott el, mert én "nem keresem őt".

Nagyapámmal sem tartom a kapcsolatot, mert ő se foglalkozik senkivel. Se szülinap, se ballagás, semmire nem jön el. A lányomat még nem is látta. Ő pedig azzal indokolja, hogy messze lakik. Ami igaz is, de a szülővárosába (ami plusz 100 km tőlünk, tehát messzebb van) oda el tud menni.

2018. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
A hármas mégsem lehet akkora szent, ha vérig sértette az anyukája azon mondata, hogy ugyanilyen gyereket kíván neki is. De most sem vagy jobb.
2018. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

5#: nem az a mondata sertett vegig az csak egy a sok kozul. DE: en sosem kivannek olyat a gyerekemnek meg ha nekem rossz is volt, hogy ugyanolyan rossz dolgokat eljen meg mint en, hanem logikusan azt hogy remelem te jobban meg tudod oldani a gondokat a gyerekkel mint en anno. ..

Amugy nekem semmi gondom a kamaszommal pont azert mert BIZOK benne amit anyam sose tett, es SZERETEM ezt ki is mutatom, amit anyam sose tett.

2018. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8as nehogy azt hidd.

Nekem pl anyam azert kivant ilyeneket , mert mikor meg kisebb voltam , koordinacios gondjaim voltak es ha epp el akartam volna esni az elao dologba megkapaszkodtam es sajnos volt hogy ez anyam vazaja volt meg hasonlok, amiert ugy elvert hogy az hihetetlen, akkorvoltam 5-6 eves. Meg ilyen kedvessegek. Volt mikor 5 percet kestem otthonrol, nem direkt csak a busz kesett, azert is elvert ugy hogy bordatuzodasaim lettek. Nagyanyameknak meg ugy adta elo mindig hogy en mekkora egy rossz k* csog k* rva vagyok mert sosem csinalok meg semmit, ha valamit meg iscsinalok abban nincs koszonet, ezeket nekem is mindig elmondta, aztan volt egy kisebb melypontom tizeneves tinikorszakomban, akkor elhordott az egesz varosnak egy f* sszopo k* rvanak igy szoszerint ezeket mondta nalunk a baratnoinek rolam, majd olyanokat kezdett el mondani hogy en lefekudtem a ferjevel azert hogy megvedjen es o ne bantson engem azert valtak el. Teszem hozza mikor anyam a 2.ferjetol elvalt 12 eves voltam.


Majd 18 evesen elkoltoztem es mindig a fejemhez vagta hogy remeli visszakapom azt a sok bosszusagot az elettol amit en okoztam neki, es megtudom milyen szukolkodni anyagilag, remeli az en gyerekem is tonkreteszi az en eletem ahogy en tonkretettem az ovet.


Kerdem en mit kovettem el? Azota miota elkoltoztem nekem kiegyensulyozott eletem van es nem, egyaltalan nem hianyzik anyam negativitasa az eletembol.

2018. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!