Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan van,hogy idegesít...

Olyan van,hogy idegesít anyum? Konkrétan már az idegeimre megy.

Figyelt kérdés

27 vagyok férfi de kb 10 évesnek kezel. Mindig megmondja mit vegyek fel,mit egyek,ha nem veszek fel valamit mondjuk 20fokba akkor megsértődik,ha nem eszek akkor azon is. Itt már nem a szeretetet érzem felőle hanem az irányítás mániát.


El fogok költözni nyáron,vagy előbb albiba,inkább kidobok 100ezret mint higy otthogy legyek.


Megoldódna ez a dolog,vagy akkor is így viselkedne?



2022. okt. 16. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk már illett volna elköltöznöd. És nem "kidobsz pénzt" az albérletre, hanem megfizetsz egy önálló életformát.
2022. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen 12-16 éves korom között estem át, mikor az apám és az apai nagymamám valahol ötéves korom körül leragadt, és halálra idegesítettek ezzel. A kamaszosan legyengült figyelmességem és felfokozott idegzetem elintézte nekem a leválást, mert bizony nyers és keresetlen reakcióim voltak. Igen, megsértettem őket, mikor a gügyögésre odaförmedtem, de szerintem a legtöbb ember ebben a korban és így állítja át a szüleit (már akiknél szükség van az átállításra. Vannak szülők, akik tudják követni, hogy felnő a gyerek). Nem tudom, nálad miért maradt el, és hogy bírtad ezt 27 éves korodig elviselni. Nem kell olyan durvának lenni mintha kamasz lennél, de kérlelhetetlenül keménynek igen, sértődés nélkül nem fog menni.
2022. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Van az meme, miszerint a gyerek azt mondja, hogy alig várja, hogy elköltözzön, majd felnőttként elköltözik és nagyon rossz lesz az élete.


Hát én soha nem gondoltam volna, hogy ennyire jó dolog lesz megszabadulni tőlük. Mennyi hisztit lecsaptam, hogy mikor szabadulok már meg tőlük. Most itt vagyok évek óta nélkülük és iszonyú boldog vagyok.

2022. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van azoknak, akik szerint már rég költöznöd kellett volna, mi tart vissza?


Én is 100as albiban lakom, kicsit sem érzem kidobott pénznek, pont ezért, mert NYUGALOM van, pont ezért (is) fizetek.

2022. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!