Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van, hogy felnőtt...

Elegem van, hogy felnőtt férfinak hív anyám, én még gyereknek érzem magam 28 évesen. Miért baj ez?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 18:48
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én írtam, illetve sosem bántanám az anyukámat!
2022. nov. 2. 17:34
 22/37 A kérdező kommentje:
És sajnos nem keresek milliókat sem!
2022. nov. 2. 17:36
 23/37 A kérdező kommentje:
Uramisten!!! Valakivel te össze keversz, de nem fecsérlem rád az energiámat!!
2022. nov. 2. 17:37
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Aha, biztosan. Évek óta előkerül egy alak hol youtube-on, hol itt, akinek az a mániája (szinte fétise), hogy ő mennyire nem akar felnőni, ő nem felnőtt, ő fiú, sőt, gyerek, a szülei milyen gonoszok, mert azt akarják, hogy nőjön fel végre. Néha kicsit enyhébben tolod, néha egész durván (ez volt a karácsonyfás eset), néha eltűnsz, aztán újra előkerülsz, aztán ha mindenki a szüleid mellett van akkor előjönnek ilyen furcsa gyakoris profilok, akik átlátszó kamuval és képtelen sztorikkal kezdenek el téged védeni. Lásd a 29 éves vagyok, otthon lakok, nem akarok felnőni, nem is vagyok felnőtt, de amúgy milliót keresek, ja de amúgy inteLigenciát egy l-lel írom, és a saját fingomat viccesnek tartom kaliberek, meg a másik, aki szerint egy szinten kezelendő egy ténylegesen beteg ember ápolása azzal, ha valaki nem akarja a 30 körüli hisztis óriáscsecsemőjét pénzelni dögivel. Átlátszó vagy, kiismertünk az évek alatt többen is.
2022. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Öregem, téged elég sokan megjegyeztünk már itten, még a redditen is volt rólad szó, akkora baromságokkal traktáltad az olvasókat hol itt, hol a videók alatt. Nehogy azt hidd, hogy csak én ismerlek fel. Könnyen beazonosítható vagy bogárka. Nincs az országban még egy, aki ennyire legendásan szenvedne azzal, hogy nem kisgyerek már, hanem felnőtt, és igen, a szülei nem kötelesek ebben a mizériában támogatni. Senki nem foglalkozik kérdezőKKel, csak veled. :) Az pedig külön vicces, hogy itt buktál le, sorra írsz mindhárom kérdéshez és mégis tagadod, hogy ugyanaz az ember lennél, mikor már a szóhasználatod elárul. :D
2022. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Redditten életembe nem írtam
2022. nov. 2. 17:58
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem te, rólad írtak. :)
2022. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Mit írtak?
2022. nov. 2. 18:04
 29/37 A kérdező kommentje:
Mármint akiről szó van kíváncsi vagyok
2022. nov. 2. 18:05
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Megint lebuktattad magad, de sebaj. :) Gyerekvállalásról vagy miről volt szó, és ott jegyezték meg, hogy rondán bánsz a szüleiddel, és rondákat írsz róluk. Ennyi a lényege. Egyébként őszintén mondom, látszik, hogy neked ez a téma (a felnövés) valamiért k.rára fájdalmas, szerintem tényleg jó lenne, ha ezzel felkeresnél egy terapeutát. Oké, a többség szívesen maradna gyerek ez tény, de amennyire te konkrétan bele vagy betegedve az már nagyon nem okés kategória, és csak magadat mérgezed az egésszel.
2022. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!