Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van, hogy felnőtt...

Elegem van, hogy felnőtt férfinak hív anyám, én még gyereknek érzem magam 28 évesen. Miért baj ez?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 18:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

ėn anyád helyébe közölném hogy oké lehetsz gyerek de akkor ugy is fogok veled viselkedni mint a gyerekekel.

szabålyok is olyanok lesznek ,követelések,és csak zsebpénz jár .

2022. okt. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%

ugyan mar, latszik hogy itt taknyos kolykok kommentelnek csak vagy max zoldfulu kezdo szulok … egyreszt a gyerekeddel nem lennel ilyen szoros szivu ez tuti, masreszt egy pl reg elvalt reg szingli anyukanak ez nem megterhelo dolog, hogy segit a felnott fianak - lanyanak. Mennyivel erezne jobban magat ha kirakna a gyereket es johetne a full magany ? Apam 50+ eves de ha nem megy kajalni az anyjahoz delre mar csorog is a telefon, hogy hol van?! A mamamnak oromet okoz, hogy fozhet ra, mert kb ez a csucspontja a napjanak, papam reg meghalt, es ha elmegy apam marad a tv meg a macska …


Kicsit gondolkozzatok mar, tudom hogy magyarok vagytok (amugy en is) es emiatt nehezetekre esik inteligensnek es segitokesznek lenni …


Mellesleg az olaszoknal kulon divat hogy tobb generacio el egyutt, es ott ez teljesen termeszetes

2022. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

12 # 😂😂


Az élet rendje, hogy a gyerek felnő, kirepül, megáll a saját lábán. Családot alapít - amennyiben úgy érzi.


Leválik a szülőről és nem rajtuk élősködik.


Amelyik gyerek otthon dekkol, közel a 30-hoz (pláne) még mindig kis gyerekként éli a világát, és nem akar felnőni..nem vállal semmiért felelősséget, na ott bajok vannak, jó nagyok.



Az a szülő meg aki nem tud, nem akar, életképes felnőttet nevelni, helyette rátelepszik a gyerekére, ahelyett, hogy a saját életével kezdene valamit, no ott is nagy gondok vannak..

2022. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
49%

#13 hat en 29 vagyok, otthon lakok de ritkan vagyok otthon, sose akartam felnoni, nem is tervezem, a fingas a mai napig vicces stb… De bejartam egesz europat, oda megyek dolgozni ahova kedvem szottyan (akar izland, akar spanyol tok mind1), szeretem a munkam meg az eletem, orszagtol fuggoen keresek, pl most nemet cegnel vagyok es 1-1,5 millio korul keresek havonta attol fuggoen mennyit van kedvem dolgozni ….


Kerdem en, mi a fsznak valtoztassak barmin is? Nojjel csak fel, komolyodj csak meg stb… aztan eljed csak a kis szutyok mokuskerek eleted es fuldokolj az epedben, mert ez egy “normalis” felnott elete.


Meg minek koltozzek el, ha kb havonta masik orszagban dolgozok mert fun es megtehetem ? Alberletbe nincs ertelme menni, 30 millat meg sajnalok egy szaros panel lakasra, a csaladi haz amit meg akarnek az ugy 100 millional kezdodik, de minek invesztaljak ennyit ha ugy se maradok sehol egy helyben ?


Nem is ertem hogy hogy lehetek ekkora mazlista, hiszen mindent a tarsadalmi normakkal ellentetesen csinalok :D

2022. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

14#


Abszolút nem értelek miért sorolod magad ebbe a kategóriába.

Dolgozol. Eltartod magad, járod a világot. Ergo teljesen független vagy, felelősséget vállalsz önmagadért. Lényegében nem otthon laksz, csak hazalátogatsz. Ez azért nagy különbség.

2022. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
49%
#15 ja csak ha nem irom le reszletesen az eletem csak annyit hogy anyammal lakok akkor mindjart jon a savazas :D Igazabol csak a kerdezot akartam megvedeni, en nem torok palcat senki felett, ha valaki csaladot akar es full komoly eletet (amitol engem ver ki a viz) hat szive joga, ha valaki Charlie Harper szeru qrvapecer eletet akar inni es minden nap a sajat hanyasaban elaludni tegye azt, ha valaki nagy gyerek akar lenni mindig miert ne ? Nem ertem mire fel ezek a megbelyegzesek, es miert nem sajat magukkal foglalkoznak egyesek… Oke hogy kiirt egy kerdest, meg hogy most trollkodas vagy nem azt nem tudom, de akkor se kellene a foldbe dongolni a masikat, eleg lenne annyit irni hogy szerintem nem franko de a te eleted vagy ilyesmit …
2022. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%
#14 sok szerencsét neked ahhoz hogy találj egy olyan nőt aki majd szívesen él veled meg az anyukáddal mert anyad seggében vagy te is hiába keresel sok pénzt
2022. okt. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy keres ez sok pénzt, még magyarul sem tud, az intelligencia szót is egy l-lel írja. 🤣 Ezt a kérdező másik regről, jött menteni a saját seggét.
2022. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 qkker1 ***** válasza:
100%
Hány fiókod van?
2022. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Ez a két és fél pipás tuti az övé (csodálkoztam is, hogy valaki bevette a kamuját a milliós fizetéséről, miközben helyesen írni sem tud), privátban AnonimuszPolip néven írt nekem ocsmányságokat, ennél a kérdésnél meg a három és fél pipás ő, aki olyanokat ír, hogy az, hogy őt tartsák el majd' 30 évesen az azzal egyenértékű, mint ténylegesen beteg gyereket ápolni: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

90. és 98. hsz. biztosan az övé. Egyébként régi motoros GYK-s ez az alak, azt hiszem ő is az volt, aki februárban büszkén írta ki, hogy majdnem megverte az anyját, mert az akkor leszedte és kidobta a karácsonyfát, és őt ezzel mennyire elárulta, és kitombolta, hogy hozzák vissza az utcáról a kopaszra lepotyogott fát (ezt a kérdését törölték is akkor). Több profilról tolja, és könnyen megismered, hisztizik 0-24 meg olyanokat vall, hogy ő egy kisgyerek. :D

2022. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!