Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kihasznál az apám? 47éves nő...

Kihasznál az apám? 47éves nő vagyok,mivel apám egyedül él állandóan dolgoztat, úgy érzem nincs magánéletem.Kötelességem még mindig szerinte.

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 17:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

9: de miért akarsz neki ennyire megfelelni...??


Ne menj oda naponta, és akkor nem használ ki.

2022. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld azt, hogy két embernek van szüksége rád, és ő csak az egyik.

A másik te magad vagy.

Csak annyira segíts neki, amennyire még nem kiszúrás saját magaddal - így segítesz saját magadnak is, meg neki is.

Ő nem fontosabb, mint te.

2022. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak felelj meg ennyi a titok, nem kell midnen szavára ugrani.
2022. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Nemhogy "még", de SOSE lett volna a kötelességed.
2022. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

B+

Azt még elhiszem, hogy egy 17 évest ugráltatnak, de egy 47 éves egyedül élő felnőtt embert már nem hiszem.

Te még mindig azon a szinten vagy, hogy pedálozol apuci szeretetéért, amit sosem adott meg neked és egész életedben sz*rba se nézett, ahogy néz most is?

Az elmúlt majd 5 évtizedben nem esett le a tantusz, hogy nem fog megváltozni, mert mindig is ilyen volt? Meddig akarod még tönkretenni magad testileg, lelkileg egy ilyen vén szarházi miatt? Jó ez neked? Ha igen, akkor csináld. Ha nem, akkor miért csinálod?


Ha a fater ennyire ügyes, hogy minden jobban tud, akkor boldoguljon egyedül. HA erre képtelen, akkor költözzön be egy otthonba. Probléma megoldva.


Őszintén, elég kamugyanús ez a sztori. Ha mégsem az, akkor meg is érdemled a sorsod. Ezt nem tudjuk helyetted megoldani.

2022. okt. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

"egy 47 éves egyedül élő felnőtt embert"

Az apja él egyedül. Hogy ő egyedül él-e, azt nem tudjuk.

2022. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Arra vonatkozott, hogy felnőtt ember, aki nem az apjával él egy háztartásban.
2022. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 47 éves nő vagyok, apám nekem is most esett le a lábáról. Segíts neki, amiben KELL, egyébként neki is jobb, ha nem csinálsz meg helyette mindent. Ha a magány is nyomasztja, olykor legyél vele csak úgy. A gyerekszerepből gyere ki. Nem kell sok. Miután apám rámüvöltött valami hülyeség miatt, higgadtan, határozottan elmondtam neki, hogy huszonakárhány éve, mióta elköltöztem, nem ordított így velem senki, úgyhogy jó lesz, ha abbahagyja. Mikor nekiállt pattogtatni mondtam neki, hogy szívesen segítek, amiben rászorul, de az egzecíroztatáshoz már öreg vagyok. Nem felháborodva, nem sírósan, határozottan. Az én apám felfogta.
2022. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

#18

Ez remek, csakhogy a kérdező nem is akar változtatni a nyomorult helyzetén, mert élvezi ha panaszkodhat, egész nap siránkozhat, hogy neki milyen rossz.

2022. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Gyere ide sürgősen és takaríts ki, mert különben irgumburgum lesz!
2022. okt. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!