Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti hogyan reagálnátok,...

Szülők, ti hogyan reagálnátok, ha fiatok egy transz lányt hozna haza?

Figyelt kérdés
Meglepődnétek, elfogadnátok, esetleg felháborodnátok?

2022. okt. 27. 16:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
28%
30 as mer esetleg Fair módon jáátszik? :) és magát akarja adni. Ismerek sráácot aki nemet akar váltani.. szégyelli így felvállalni magát.. mer ez nem ő....
2022. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
94%
én 1-2 dolognak utánanéztem.. nekik ez olyaan mintha Én heteroként felvennék bugyyikát.. és úgy kéne beszélgetnem ismerkednem fiúkkal. :DDD Borzasztó! rossz testben vannak.. nézz utána kicsit ha érdekel.. engem kiváncsiság hajtott. az biztos hogy rossz nekik :/
2022. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
84%
31, egy transz nő az nő, a pasijára tartozik, hogy transz, a pasija szüleire nem… senki nem úgy mutatkozik be, hogy csókolom, Piroska vagyok Laci barátnője, de amúgy fiúnak születtem
2022. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
15%
Nincs gyerekem,de azért az bebaszna,ha hazahozna egy nőnek öltözött férfit. Na mindegy én nem akarok gyereket, amúgy nincs bajom a transzokkal,csak az én családomban ne legyenek. Ha idegenekről van szó az más,az nem zavar.
2022. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!