Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Melegek/transzok, buktatok...

Melegek/transzok, buktatok már le testvéretek előtt? esetleg olyan testvér, aki előtt lebukott a testvére?

Figyelt kérdés

És ha igen, utána megbeszéltétek, vagy hogyan reagált.


Már felnőtt vagyok, de itthon lakom, nem részletezem pontosan, mi vagyok,de nem látszik rajtam, kicsit feminin férfi vagyok.


Testvérem hétvégente hazajön, és ő tartja karban a szgépeket. Egyszer nem "takarítottam el" magam után, és szinte biztos, hogy megtalálta a blogom meg pár internetes profilom, ahol sok mindent írtam magamról.


Gyerekkorom óta alig beszéltünk (főleg a zárkózottságom meg, meg mert teljesen különbözőek vagyunk), ez lebukás óta talán annyit változott, hogy mintha egy fokkal kedvesebb lenne.


egy ismerősöm szerint mindenképp beszélnem kéne vhogy vele, legalább azért, hogy kipuhatoljam, hogy mennyire megbízható.


ötlet?



2021. febr. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha látta volna, akkor azt észrevetted volna.
2021. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
miért van köze bárkinek is a te gépedhez?
2021. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

"nem részletezem pontosan, mi vagyok"

Kulcsszavak:meleg,transz....

Ha úgy érzed hogy jobb ha beszélsz vele erről akkor mondd meg neki hogy üljetek le mert szeretnél kicsit beszélni vele,neked is lehet jobb lesz ha el mondod az igazat ,egy életen át nem lehet hazudni úgysem.

2021. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!