Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretem a szüleimet, de szorongó ülözési és irányításmániások. Elváltak, apám persze jobban tud mindent anyámnál és sarokba akar szorítani azzal, hogy nem vagyok önálló. Pénz az van, de nekik semmisem jó amit csinálok, hol szarban hagynak, hol szarbataszítanak. Persze elhitetik velem hogy nekem milyen jó dolgom van, csak csináljam amit mondanak. Néha eljópofizunk, de már aznap képesek meghülyülni..meg Manipulálni. Hogy lehet az ilyen hullámzó hangulatú emberekkel kiegyezni? Tényleg az agyamra mennek a negatívitásukkal amit sujkolnak belém nap mint nap, nagyon betegek....mire számíthat ilyen szülőkkel az ember, a jövendőbeli családomat is kicsinálják lelkileg? Vagy csak engem? :/ mellettük kb. csak szolga lehetek, mivan ezekkel?

2022. okt. 31. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
85%
Akkor minek találkozol velük?
2022. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Még nem költöztem el...értelmes emberekkel beszélnék erről....
2022. okt. 31. 22:00
 3/64 anonim ***** válasza:
86%

Azt nem mondtad, és köszi én értelmes vagyok.

Kiegyezni nem tudsz velük mert egy felnőttet megváltoztatni már nem igen lehet.

2022. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Amugy 30 vagyok és nagyon nem tidok velük kommunikálni
2022. okt. 31. 22:05
 5/64 anonim ***** válasza:
90%
Első lépésnek sokat segítene, ha függetlenednél tőlük. Ha ez megvan, akkor lehetne kicsit jobban a sarkadra állni, ha véleményed van. Nem kell lekezelő vagy bunkó módon, csak következetesen viselkedni. Valószínűleg megalkudtál ezzel a helyzettel és mindketten úgy gondolják, hogy az ő igazságuk a tiéd is, mivel nem jellemző rád az ellentmondás. Ezen kellene változtatni. Neked mindenképp,de nekik sem ártana tudomásul venni, hogy felnőtt vagy.
2022. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 Darius- ***** válasza:
87%
Nem ajanlott a kapcsolattartas ilyen tipusu emberekkel, legyen az barki, mert magaval huznak lefelé.
2022. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
93%
Van megoldás. Csak készen kell állni rá, kell a motiváció, hogy tényleg változtatni akarsz magadon.
2022. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
94%

Költözz el! Szskitsd meg velük a kapcsolatot és ha lesz családod ne enged a közelükbe.

Ennyi kb!

2022. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
88%
Hát 30 évesen ideje lenne önállósodni és felnőni.
2022. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
67%
30 èvesen otthon laksz az elvált szüleiddel az ő pénzükön és pofázni mersz, hogy negatívan állnak hozzád???? Hát van bőr a képeden
2022. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!