Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinàljak hogy a gyerekeim...

Mit csinàljak hogy a gyerekeim kijöjjenek a nevelő apjukkal?

Figyelt kérdés
1 hónapja eggyüt vagyunk szerelmemmel de a lànyaim nem szeretik.Folyton amikor ő vigyàz ràjuk sose hallgatnak rà,mindig amikor valamit kér tőlük azt mondják hogy "nem vagy az apàm,ne parancsolgass" de mind 2 ilyeneket mondd): nem tudom mit tegyek hogy jól kijöjjenek a gyerekeim a szerelmemmel,esetleg valami tipp?/:

#lány #Neveloapuka #Gyermekharag
2022. nov. 4. 20:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
Például szólj a pasidnak, hogy ne parancsolgasson nekik... A hapsid a felnőtt, és ő az aki új a családban: neki kéne alkalmazkodni... Amúgy meg figyelj rá miért nem bírják a gyerekeid. O.k., rózsaszín köd van meg mifene, de egy gyerek ritkán utál valakit ok nélkül. Tuti normális a pasid akkor is ha te nem látod mit csinál? (főleg hogy lányokkal hagyod egyedül, nagyon kéne vigyázni)
2022. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
Egy hónap után ne vigyázzon rájuk, és ne parancsolgasson nekik. Én 12 év együttélés után sem parancsolok a férjem fiának, max. megkérem valamire, ha van hozzá kedve. Szerintem még ismerniük sem kéne, de ez az én véleményem, nagyon korai még.
2022. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%

1 honap utan ra biztad a lanyokat?! Pfff...

Szerintem a Kerdezo lelekben kisgyerek..latni abbol, ahogy fogalmaz. Szerelmem...

2022. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Darius- ***** válasza:
90%

Nehéz apat potolni.

Ido kell és megszokjak, ha megérdemli.

2022. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
89%
Az egy hónapja tartó “szerelmed” még nem lesz a nevelőapjuk. Ő egy SENKI lesz, egyébként nagyon helyesen, egy jó ideig még a gyerekeid szemében. Talán nem kellene a pasikádat a gyerekeidre tukmálni. Semmi közük egymáshoz.
2022. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

Egy hónap után be sem mutatnék senkit a gyerekeknek, de ez nem tartozik a kérdéshez.

Nem igazán tudsz semmit csinálni, ezt nekik kell lerendezni. Főleg a pasinak. Pl "tudom, hogy nem vagyok az apád, de szeretném, ha ezt és ezt megtennéd." Vagy "nem, nem vagyok, de attól még lehetünk jóban".

Ha jól láttam 16 és 12 évesek a lányok. Inkább barátként akarjon részt venni az életükben, ne apaként. Szerintem ekkora gyerekekkel már érdemesebb ilyen kapcsolatot kialakítani, mert nem fogja tudni őket megnevelni úgysem.

2022. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
99%
Jah es meg annyi, hogy ugy irta "amikor o vigyaz rajuk.." - tehat most egy honapos a kapcsolat, az is lehet, hogy mar a masodik randin odavitte, hogy Apat "helyettesitse"! En is ki lennek akadva- rad!
2022. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen érthető részükről...


Próbáljon meg a kegyeikbe férkőzni, vegyen nekik számukra értékes dolgokat, szervezzen érdekes programokat, főzzön finomakat, egyszóval legyen a lányok szemében értékes, amit tud adni. Közben pedig viselkedjen felnőttként és legyen olyan kisugárzása, hogy ne szólogassanak be neki, de nem azért, mert rosszfej ember. A legfontosabb, meg, hogy ne akarja őket nevelni.


Egy 16 és egy 12 évesre már nem kell vigyázni, alakítsa úgy a dolgokat, hogy ne kelljen tőlük semmit se "kérni", majd te, az anyjuk szólsz nekik, ha nem tetszik valami. Nincs olyan dolog, aminek a lemeccselése ne várhatna fél napot (amíg hazaérsz) egy 16 és egy 12 éves gyereknél.

2022. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
94%
A fogalmazás és a helyesírás alapján te lehetsz maximum 12 éves. Kitört a hétvége?
2022. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
98%
9-es nem hinném, hogy 12 éves, max akkor szülte az elsőt. Sötét, mint az éjszaka. 1 hònap után már nevelőapa lett a szerelmedből... Grat
2022. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!