Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha nem akarok...

Mit csináljak ha nem akarok élni de a szüleim miatt nem tehetem meg?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok nekik, de akkor is….nincs testvérem. Saját életem felett nem rendelkezhetek ezek szerint? Annyira tehetetlen vagyok, hogy megőrülök! Párom a fejemhez vágta hogy nyugodtan tegyem meg és szerintem is ez lenne a helyes lépés de ezzel a szüleimet kb élve el temetném… tudom.. szüleim nem is tudják hogy mennyire el vagyok már fajulva meg mennyire mélyen vagyok.

2022. nov. 5. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Nézd önmagad és hajrá. Utána te már úgysem fogsz látni semmit.
Próbálj élni még pár évet
Várd ki amíg elmennek mindketten és akkor megteheted te is de addig ne!!!
Semmiképp se legyen ilyen
77 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj meg nincs olyan helyzet, amiből nem tudnál kijönni. Az öngyilkosság nem megoldás semmire sem. A párod meg milyen ember, de tényleg? Őt kéne ott hagynod és máris meg lenne oldva minden problémád. Mert aki ilyenek mond, azt sürgősen el kell hagyni.
2022. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
81%

Mér vagy mélyen?

Jó nagy hülye vagy már bocs. A párod dobd ki!

Keress szakembert, ez már komolyabb depresszió!

Egyáltalán nem érdemes eldobni az életed, inkább hozd rendbe. Nehéz de menni fog a segítséget kérsz!

2022. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
11 éves korom óta ezen kínlódok, mert érzem hogy miattuk nem tehetem meg. 26 vagyok már. Az azért nem kevés idő…. De olyan igazságtalan és undorító élet jutott nekem hogy felfordul tőle a gyomrom. Úgy irigylem azokat akiknek nincs úgy senkijük vagy van testvérük huuu akkor már hogy megtettem volna!
2022. nov. 5. 12:01
 4/46 A kérdező kommentje:
2 mentális betegségek miatt, meg rossz helyzet, toxikus család, toxikus párkapcsolat.
2022. nov. 5. 12:02
 5/46 anonim ***** válasza:
86%
A párod nem szeret, de a szüleid sokat tettek érted. Kérj segítséget! Az élet nem habostorta senkinek, de mégis érdemes élni, majd meglátod.
2022. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
86%

2 vagyok.

A párod bazd ki!

Dolgozol? Próbálj elköltözni.

Szakember keress mindenképp!

Rossu helyzete sok embernek van, erre nem az öngyilkosság a megoldás!

2022. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
89%

"Saját életem felett nem rendelkezhetek ezek szerint?"

. Dehogynem:

1. kiválasztasz egy célt

2. kitalálod, hogyan valósítsd meg

3. megvalósítod

2022. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%

Szia.


A párod nem szeret, és van benne valami pszichopata hajlam benne, ha ennyire hajt bele.


Én 7 éves koromban lettem lelkibeteg, utána szép lassan épültem fel, majd ismét összeomlottam 28 évesen, akkor 2 hónapot töltöttem a pszichiátrián, szerencsére nem szedáltak le, de 2 naponta volt terápia.


Nem mondanám magam teljesen gyógyultnak, néha visszatér még, talán 3-4 havonta 1x 1 napig nem akarok élni, van, hogy búcsúlevelet írok, de másnapra elmúlik.

Járok aktívan pszichológushoz.


Ha gondolod, nyugodtan írj rám. 31/N

2022. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%
Ha akarsz beszélgetni írj nyugodtan. Nálam szarabb sorsod/gyerekkorod biztos nem volt, de én is kijöttem ebből az egészből. Én is éreztem párszor, hogy feladom, de mindig sikerült tovább mennem és pár éve már jó helyen vagyok. Amúgy fiatal még előtted az élet, csak meg kéne szűrnöd, hogy kikkel veszed körbe magad. És igen rendelkezhetsz te a saját életeddel, de nem így, hanem úgy hogy a kezedbe veszed az irányítást és kitűzöl magad elé egy célt, amit megvalósítasz.
2022. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet mondana a csávóm, két perc se kéne hogy ne legyen a pasim. Először is takarítsd el a picsába az ilyen férgeket az életedből. Sokkal könnyebb lesz minden..
2022. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!