Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha nem akarnak...

Mit csináljak, ha nem akarnak menni láthatásra, mivel az apjuk állandóan új "családot" mutat be nekik?

Figyelt kérdés

Másfél éve váltunk el. Három - négy havonta jön, mindig akkor amikor új nője van, hirtelen mindig akkor jutnak eszébe. 48 éves. Az első nője 25 éves volt, pár hónapig voltak együtt. A második egy 36 éves, egy gyerekes nő. Most ismét beújított, egy 24 éves 3 gyerekes nővel. A közös gyerekeink nem akarnak menni, a nagyobbik már nem is köszön az apjának. A kicsi azért nem, mert az apja mindig úgy nyilatkozik, hogy az új testvéreid. Elviszi őket, akkor sem foglalkozik velük, játszaniuk kell a számukra rendszeresen változó idegen gyerekekkel. A kicsi már a neveket sem tudja megjegyezni, az új nőt az előző néven szólítja, az gyereket szintén. Amúgy sem szoros a kapcsolat, hiszen egy évben jó ha 4-szer jön.

A kicsi sír, hogy nem akar menni.


2022. nov. 6. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Beadhatsz a birosagra egy lathatas ujraszabalyozasa kérelmet, de kb biztos, hogy nem jutsz vele semmire. Nem törvény ellenes új partnert keresni és azt a gyereknek bemutatni...


Az mondjuk érdekes, hogy a kicsi nem képes neveket megegyezni....Hány eves?

2022. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

3 éves lesz.

Voltak még pár hetes kapcsolatai, már én sem tudtam követni, hogy ki kicsoda, ugyanis nekem is állandóan bejelenti. Úgyhogy szerintem nem kell csodálkozni, hogy a gyerek sem tudja követni. Ha éppen nincs nője, akkor a haverokat, illetve azok családját mutatja be nekik. Nem is értem, hogy ennek mi értelme van.

2022. nov. 6. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Ok. Mindezt évente négyszer? Valamit nagyon eltúlzol ebben a történetben. De mondom, ott a lehetőség a lathatas ujraszabalyozasara. Hány éves a nagy?
2022. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is fura ez a történet. Inkább csak olyan "szidjuk együtt az exemet"-feelingje van.


Ha pedig így van, akkor menj a bíróságra.

2022. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
A két lepontozonak üzenem, hogy a bíróságot az se fogja érdekelni, ha apukanak naponta új partnere van.
2022. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem azért kb. 2 évig kibírta egy nő mellett. De már a sokadik után én is megelégeltem. Mindet bemutatta nekem is. 😀Aztán szóltam, hogy legközelebb csak azt vagyok hajlandó megismerni, amelyik mellett hosszabb ideig megmarad. Lassan 8 éve ugyanazzal van végre. A gyerek is megnyugodott, hogy nem kell a fél országot megismernie a továbbiakban.
2022. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ebben bízok én is, hogy megállopodik egyszer. Az egy gyerekes nő nagyon rendes volt, akkor szívesen mentek, és én is örültem neki.
2022. nov. 6. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Tehát másfél év alatt volt 3 nő. Az elsovel pár hónapot volt és amúgy 4 havonta látja a gyerekeket, de szívesen mentek hozzá, amikor a másodikkal volt. Kicsit ellentmondásos ám....
2022. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
A gyámhatóságon kérheted, hogy a láthatás ne az apánál történjen, hanem ellenörzött körülmények között, megindokolva, hogy a gyerekek minden alkalommal más partnerrel+gyerekekkel vannak magukra hagyva.
2022. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

9!


Kerheti, de nem fogják megítélni. Megegyszer, naponta lehet új nője és arra hagyja a gyerekeit, akire akarja lathatas alatt, bar itt mondjuk nem olvastam, hogy ott hagyná őket egyedul

2022. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!