Apám megcsalja anyámat?

Figyelt kérdés
Már régóta rossz a kapcsolatuk meg régebben véletlen meglátam hogy egy nő írt apámnak amit aztán mikor elmondtam rám fogta hogy hazudok és akkor még úgy voltam vele hogy lehet hogy csak félre olvastam de aztán ma megtaláltam és már biztos lettem benne és sokszor azt mondja hogy éjszaka kell be mennie a munkahelyére mikor szerintem amúgy nem is kellene. Elmondjam anyukámnak vagy mit kéne ilyenkor csinálnom?

2022. nov. 6. 17:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%

Egyértelműen.

Én elmondanám a helyedben,de gondolom anyukád is sejti.

2022. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen sejti de nem biztos benne
2022. nov. 6. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Lehet hogy nem kéne beleszólni, mert lehet, hogy rajtad csattan az ostor a végén!
2022. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet de azért úgy érzem hogy tudnia kéne róla még hogy mikor mondtam neki hogy láttam amit írt neki azt mondta hogy hazug vagyok és hogy sose csalná meg
2022. nov. 6. 17:44
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Na megmondod, erre elválnak, eladják a lakásotokat, és mehetsz a fele árából anyáddal egy pici garzonba, vagy albérletbe, az jobb lesz?
2022. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már most is mondja az anyukám hogy elakar válni szóval nen ezen múlik
2022. nov. 6. 17:57
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Én a tényt elmondanám az anyámnak, szigorúan csak azt, amit láttam. És hangsúlyoznám, hogy én ebbe nem akarok beleszólni, kezdjen ezzel az információval, amit akar. Ha bele akar állni a dologba, akkor tegye azt, ha meg elnézi akár kényszerűségből), akkor tegye azt.
2022. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Az is fontos lenne hogy mi írt az a nő. Szerintem mind el neki ezt így ahogy leírtad és hogy mit láttál az üzenetben. Az hogy apukád bejár este dolgozni azt meg anyukád is látja.


Mindegy hogy kin csattan az ostor. Itt most nem a kerdezőről van szó hanem arról hogy az anyjának legyen joga a saját életéről dönteni.

2022. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az anyukám már tud az üzenetről ebből is sejti hogy megcsalja
2022. nov. 6. 18:21
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem anyukád ugyanúgy olvasta ezeket, és tud mindent, csak nem érdekli. Tudja, hogy egyedül sokkal nehezebb lenne, ha épp nem lehetetlen, megélnie. Úgyhogy kussol. Lehet, hogy őt is kezelgeti valaki. Valójában ez az ő problémájuk, ha te ilyen könnyedén el tudtad olvasni ezt az üzenetet, akkor hidd el, hogy neki pont ugyanilyen könnyű lesz, ha tényekre lesz kíváncsi. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy elméletileg ilyen helyzetben tudni akarná vagy sem...és amit válaszol, annak fényében hozhatsz döntést.
2022. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!