Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám megcsalja az anyámat....

Maxdream kérdése:

Apám megcsalja az anyámat. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni! Anyám több éve küzd a rákkal és itthon fekszik. Apám és én segítünk neki amiben csak tudunk. Az utobbi időben észrevettem hogy apám este nyolc körül több órát is beszél a mobliján. Hétvégenkén valamilyen ürügyel mindig elmegy és nem alszik itthon. Belenéztem a facebook chatbe és most már bíztos hogy megcsalja anyámat. Apám többször is írta hogy szereti őt, puszi meg minden ami ilyenkor lenni szokott. Az üzenetekből kivettem hogy a nő tud rólam és anyámról is. Mit tegyek? Elmondjam anyámnak? Vonjam kérdőre apámat? Hallgasak róla és tegyek úgy mintha semmiről nem tudnék? Én elég szarul érzem magamat az egész miatt és tényleg nem tudom hogy mit tegyek.
2020. jan. 18. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy?
2020. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
16
2020. jan. 18. 14:40
 3/16 anonim válasza:
93%

Hasonló szituációban vagyok.


Anyukádnak ne mond el mivel beteg ez neki nagyon nem tenne jót lelkileg.


Apáddal beszélhetsz kettesbe bár annyi fog változni, hogy tudni fogja, hogy tudod de ezenkívűl semmi. Sőt talán úgy, hogy tudok lehet jobban fog merni lépni is mégjobban a nő fele.

Hát nem tudom itt mi lenne a jó döntés.


Én itthon nem mondtam el egyik félnek sem, hogy tudom (anyukám szintén beteg) viszont lelkileg ez eléggé felőröl de talán most az fontosabb, hogy az anyukádnak ne legyen mégrosszabb.

2020. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

"Anyám több éve küzd a rákkal és itthon fekszik."


Képes lennél egy halálos beteget ilyennel idegesíteni?

Már amennyiben ez idegesítené, mert ha több éve beteg, lehet ő adott engedélyt apádnak a szex házon kívül rendezésével. Anyád rákos és nem hülye, ha apád rendszeresen nem alszik hétvégente otthon, akkor nyilván tud a dologról, de nem érdekli.

A te korodból ítélve apád nem 60 éves, van neki elég baja, biztos boldogabb lenne, ha anyád egészséges lenne és nem kellene előtted színházat játszania.

Apád részéről maximálisan rendes dolognak tartom, hogy a munkája mellett még ellátja anyádat, mert azért jócskán vannak kivételek.

Ne kémkedj apád után, a fölös energiádat anyádba fektesd, az sokkal hasznosabb lenne!

2020. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Semmit.

Magánügy. Apad és anyád magánügye.

2020. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Anyukád valószínűleg tudja, ha 16 éves vagy neked ez furcsán hangozhat! Amennyiben a mindennapokban nem jelent problémát, nem tartozik rád, egymás közt megoldják.
2020. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Én nem terhelném ezzel anyukámat,van ígyis épp elég baja.
2020. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Én mindig az igazság pártján állok ilyenkor, de most úgy gondolom, hogy mivel anyukád beteg, nem szabad őt ilyesmivel bántani.

Úgysem tud mit tenni szegény, nyilván nem tudja ilyen állapotban megadni apukádnak, amire szüksége lenne, nem tud versenyre kelni egy egészséges nővel. Ne akard, hogy apukád lelépjen, mit csinálnátok ketten a beteg anyukáddal?

2020. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha órákat telefonál otthonról és rendszeresen nem alszik otthon, akkor anyád is tudja.

Ebben az esetben ne tegyél semmit - ha nagyon zavar, hozd fel apádnak a témát (de csak kettesben), de ne "kérdőre vond", csak kérdezz rá, amit tudni akarsz. (Azt, hogy kikutattad az fb-t, hanyagold, a telefonbeszélgetéseket említsd és azt, hogy nem alszik otthon.


Ez egy különleges szituáció, ami mindenkinek nehéz. Ne idegesítsd anyádat, és ne bántsd apádat!

2020. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha én lennék ilyen beteg, örülnék, ha lenne valaki, aki gondoskodik a férjemről. Még fiatal vagy, nem érted. De nem akarnám, hogy az én betegségem tönkre tegyen még egy embert.

Neki is vannak szükségletei, igénye van egy beszélgetésre, egy támaszra. Ha anyádról rendesen gondoskodik, akkor egy szavad sem lehet.


Én beszélnék apámmal. Elmondanám, hogy tudok a viszonyról és azt is, hogy nem mondanám el anyámnak. Meg ne próbáld! Talán ha beszélnél vele, megértenéd, min megy keresztül.

2020. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!