Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim (jogilag) beleszólha...

A szüleim (jogilag) beleszólhatnak a vallásomba?

Figyelt kérdés
A szüleim nem vallásosak. Én viszon az vagyok. A szüleim ebbe beleszólhatnak vagy nem. Vagy ha igen akkor milyen mértékbe?(jogilag kérdezem)

2022. nov. 7. 17:40
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Nemabban segít hogy megengedjék. e

Ez az egész nagy traumát okozott és ez a fajta lelki megnyugvás segít nekem hogy jobban érezzem magam. Nem járhatok templomba de titokban járok. A tanáromban bízok és nagyon sokat segít nekem. Ő neki köszönhetem a mostani énemet.

2022. nov. 7. 18:56
 22/43 anonim ***** válasza:
72%
Pedig jobb lenne, ha a szüleidre hallgatnál egy gyakorlatilag idegen, vakbuzgó (a vallás teljesen tudománytalan), a belügyeidbe jog nélkül beavatkozó tanár helyett. A kamaszkori problémáidra ne a szenteskedésben keresd a választ.
2022. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez mégis hogyan valósulna meg? Megtiltják, hogy vallásos legyél?
2022. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 qkker1 ***** válasza:
78%
Jehova tanúi?
2022. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
84%
Ez valami szekta lesz. Még szép, hogy tiltják.
2022. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
Amíg ott laksz azt csinálod amit mondanak !
2022. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, Te könnyű szívvel engednéd el a gyereked olyan helyre, ahol tudod, hogy csak hazugságokat hall, ahol az önálló útkeresést azzal próbálják felszámolni, hogy mesterségesen létrehozott bűntudatot táplálnak beléd, hogy annak vesd magad alá?


Megmondhatják, hová menj, azt nem, miben hiszel. De attól még gondolkozhatsz.

2022. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
98%
Ha "csak" katolikus vallásról van szó és te attól jobban érzed magad, hogy gyakorlod a vallást és jársz templomba, akkor csináld, ha akarod, csak ne akard másokra erőltetni. Én valahogy így állnék hozzá.
2022. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
93%

Én pont fordítva vagyok, a szüleim a vallást akarják rámkényszeríteni, pedig én nem hiszek ebben. De nem merek összeveszni velük, ők nagyon homofóbok, tuti kidobnának otthonról, ha megtudnák, hogy nem vagyok heteró :((


16/L

2022. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
86%
19 Ez nagyon kemény. Az ilyen szülőktől szoktak a gyerekeik minél távolabb költözni és minimalizálni velük a kapcsolattartást.
2022. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!