Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim tiltják, hogy egy...

A szüleim tiltják, hogy egy barátommal találkozzak. Helytelen, hogy ennek ellenére is találkozom vele titokban?

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek. A szüleim próbálnak eltiltani egy barátomtól úgy, hogy nem is ismerik. Nem is találkoztak vele. Hiába próbálok beszélni velük, nem tudok rájuk hatni, ezért a tudtuk nélkül, titokban találkozunk. Tudom, hogy nem kéne. Meg is romlott a kapcsolatunk a családommal emiatt. Már nem bíznak bennem. Tudom, hogy ezt csak úgy tudom helyrehozni, ha őszinte vagyok és abbahagyom a titokban való találkozgatást, ugyanakkor rosszul esik, hogy meg sem akarják ismerni a személyt.

Szerintetek mit kéne tennem?



2022. nov. 14. 23:04
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
8%
Ezt értem, de nem írtad hány éves a pilóta! Hahóóóó! Lehet neked érdektelen az infó, de lehet hogy az egyenlet szempontjából baromi fontos... amúgy tökmindegy. Nincs tárgyalási alapod, mert a szüleidnél kell lakj. Így a választás opciók hiányában annyi, hogy combok zárnak pasik szállnak, és el kezdesz járni az apácákhoz...
2022. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy 18 évvel idősebb nálam. 35 éves.
2022. nov. 14. 23:44
 13/58 anonim ***** válasza:
91%
Hát nagy tudomány kell hozzá de ha a korkülönbségre adott 18-as választ és a kérdező valószínűsíthető korát össze szeretnénk adni, akkor ugy teszünk, hogy gyorsan elküldjük a legközelebbi szuperszámítógéppel rendelkező egyetemre, mint én tettem, és már meg is küldték, hogy 35 éves a párja....
2022. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Viszont az előző párom 30 volt, és anyám úgy szerette mint a saját gyerekét. Ezért sem értem a hirtelen ellenkezést. Mert egyéb ismeret hiányában az egyetlen negatívum amit feltud hozni ellene a kora.
2022. nov. 14. 23:47
 15/58 anonim ***** válasza:
73%
Menet közben látom megválaszoltad a korkülönbségre a választ. 18 év nem kevés, vagyis a férfinek már fel kell mutatnia valamit. Ennek hiánya is okozhat bizalmatlanságot, félelmet a szülőkben, mondván csak a puncit akarja megtömni. Itt komoly csaták lesznek ha kitartasz a fickó mellett, bár a kor az csak egy szám. De mint írtam már előzőleg, tárgyalási alapod az nincs... náluk laksz, az ő szabályaik szerint várják el hogy élj, ami picit bizarr!
2022. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Éppen ez az. Hogy szinte semmit sem tudnak róla. Én hiába mesélek, próbálok a lelkükre hatni azzal, hogy tényleg rendes ember, minden alkalommal süket fülekre találok.
2022. nov. 14. 23:49
 17/58 anonim ***** válasza:
83%

Ajánld fel hogy elviszed a hétvégén hozzátok ebédre. Persze elmondhatnád hogy vagy elfogadják a döntésed, vagy a hátuk mögött találkozol a fickóval, de mindenképpen jobb lenne ha elfogadnák a tényeket, miszerint egy pár vagytok. És nem még nem akarsz lefeküdni vele, szeretnéd elmélyíteni a kapcsolatotokat.

Sok sikert kislány, én mára ennyit tudtam segíteni- már ha valamelyest hasznos volt a válaszom... reggel meló, és picit idősebb vagyok mint a palid, szóval a reggeli merevedés már a derekamban is érezhető.

Kitartás, éljen a szerelem!

2022. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsaidat. Megpróbálok még beszélni a családommal, hátha sikerül meggyzni őket, hogy legalább találkozzanak a sráccal.


Szép estét :)

2022. nov. 15. 00:02
 19/58 anonim ***** válasza:
66%
Te írtad, hogy az előző pali nagy csalódás volt. Gondolom, attól féltenek, hogy ugyanabba a hibába esel.
2022. nov. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Igen, valöszínű, hogy így van, és nem is hibáztatom őket miatt, de úgy érzem nem kéne elítélniük valakit csupán a kora alapján.
2022. nov. 15. 00:43
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!