Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim tiltják, hogy egy...

A szüleim tiltják, hogy egy barátommal találkozzak. Helytelen, hogy ennek ellenére is találkozom vele titokban?

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek. A szüleim próbálnak eltiltani egy barátomtól úgy, hogy nem is ismerik. Nem is találkoztak vele. Hiába próbálok beszélni velük, nem tudok rájuk hatni, ezért a tudtuk nélkül, titokban találkozunk. Tudom, hogy nem kéne. Meg is romlott a kapcsolatunk a családommal emiatt. Már nem bíznak bennem. Tudom, hogy ezt csak úgy tudom helyrehozni, ha őszinte vagyok és abbahagyom a titokban való találkozgatást, ugyanakkor rosszul esik, hogy meg sem akarják ismerni a személyt.

Szerintetek mit kéne tennem?



2022. nov. 14. 23:04
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
29%

Valószínű a csalódásod miatt féltenek

De ha 18 leszel költözz el

Ha az után sem akarnak veled jó kapcsolatot ápolni engedd el!

Ha engem a szüleim ribinek tartanának és még ki is mondják egy percre sem maradnék tovább velük!

Semmi közük hozzá kivel vagyok!

Ha csalódok majd tanulok belőle ennyi!

2022. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
60%
Baromi jó: apád korúval kavarsz, a csávó miatt hazudozol: a szüleidnek van igaza.
2022. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy gratulálok, ha a faszi bántani akar, az ostobaságod miatt a szüleidnek esélye se lesz megtalálni. Manipulál a csávó, kislány.
2022. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
62%

"Én 4 évvel fiatalabb fiúval jártam huszonévesen - "


Ja, de nem 18 évvel fiatalabbal 40 körül

2022. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszait. Bár nem gondolom, hogy a srác manipulálni, segítettek ráébredni, hogy valójában mekkora fájdalmat okozok a családomnak a viselkedésemmel.

Valószínű, hogy ha rendezni szeretném a kapcsolatomat a családommal, az csak úgy lehetséges, ha a férfivel megszakítom.

2022. nov. 15. 10:46
 46/58 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként én azt is el tudom képzelni, hogy a 30 olyan lélektani határ volt náluk, mert egy "huszonévest" manapság még fiatalnak tekintünk, de 30-on felül már felnőtt férfinak, ahogy itt is látod a válaszolók véleményét.

30 vagy 36 nem tűnik soknak, de hogy 12 vagy 18 évvel idősebb nálad, az már igen. Szóval simán lehet az is, hogy a volt pasit rádhagyták, még ha volt is rossz véleményük, de a 36 már amolyan "túlmegy a határon" kor.

2022. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell kiforgatni a szüleid szavát. Ők nem az idősebb férfiaktól tiltanak, hanem nem akarják hogy a 35 éves fószer kihasználjon.


Nyugi, a testeden kívül mást nem tudsz a kapcsolatba adni, és ezt ők is tudják.

2022. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
62%

De barátnőm is azt hitte, 17 évesen, hogy a 34 éves pasija úúúúgy szereti, meg jaj, majd összeköltöznek (tényleg ezt ígérte neki). Aztán leérettségizett, és amikor 19 évesen felvetette az összeköltözés ötletét, a pasas aznap kidobta.


Csak addig volt jó neki, míg dghatta. Te is így jársz majd, nyugi.

2022. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
25%

NEm tudom, mi 17L/33F-ként jöttünk össze anno, rá egy évre össze is költüztünk, és idén ünnepeltük a 25 éves évfordulónkat:) Ilyen is van...

Úgyhogy Kérdező, szerintem egyáltalán nem helytelen, a helytelen az, ha egy szülő beleszól a gyereke párkapcsolatába.

2022. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
62%
A szülő dolga hogy védje a gyerekét-és igen, a manipulatív disznóktól is, akik kamaszokra hajtanak. Ha egy pali majd húsz évvel fiatalabb "+párt" akar, annak két oka lehet- a saját korosztály átlát rajta, a kutyának sem kell, vagy élvezi hogy a csaj soha nem lesz vele egyenrangú, és ő uralkodhat rajta- Magyarán így vagy úgy, de defektes a pali, csak árthat a lánynak
2022. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!