Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti hány sört engednéte...

Szülők, ti hány sört engednétek meg a 16 éves fiatoknak?

Figyelt kérdés
Az én fiam például imádja sört. Van olyan nap amikor megiszik 4-5 üveggel, valamikor meg egy hétig semmit. Én úgy vagyok vele, hogy ameddig jó jegyei vannak, nem üti ki magát vele és kedves meg udvarias addig nem tiltom meg neki.

2022. nov. 16. 19:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%
Másik elszomorító dolog h a piát meg is veszi neki vki... Akár egy 18 éves haver de elkeserítő h erre buzdítják egymást meg spanok az ekkora faxságban... Elgondolkozok h akarok e gyereket...
2022. nov. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha imádja a sört, akkor vegyél neki alkoholmenteset.
2022. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Igaz lányom van, de amennyit megkíván. A rekordja eddig 1 üveg mort.... A legtöbbször csak egy két korty miatt bont magának.
2022. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!