Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha úgy érzem, túl...

Normális ha úgy érzem, túl sok mindent tettek értem a szüleim és nem érdemlem meg?

Figyelt kérdés
Gimibe járok, és úgy érzem, hogy annyi mindent tettek értem a szüleim, hogy úgymond nem tudom törleszteni. Például egyszer teljesen betörtem a telefonom kijelzőjét, (mármint nem szándékosan törtem be, hanem figyelmetlen voltam és leejtettem) és apukám újat vett. Amikor néztük neten, hogy milyen legyen, rosszul éreztem magam amiért pénzt költenek rám. Pedig próbáltam minél olcsóbb telefont választani. Anya azt mondta hogy természetes hogy ők fizetik a telefont, hiszen baleset volt. De ez csak egy példa. Egyébként ez inkább apukámmal van, akivel nem egy őszinte és zökkenőmentes kapcsolatunk van, de azért nem vagyunk rosszban. Nem is vagyunk szegények, úgyhogy az sem lehet a baj. Ti éreztetek ilyet, az én koromban? Ez normális?

2022. nov. 20. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az mindenképp jó, ha hálás vagy.
2022. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van, amikor a csaladalapitason gondolkoztak, termeszetesen ezzel is szamoltak. Nagyon jo lelked van, maradj ilyen. Nem tudom, hany eves vagy de ha elmultal 16 menj diakmunkara nyugodtan, ezzel is azt mutatod nekik, hogy probalsz mindent megtenni annak erdekeben, hogy a neked fontos dolgokat magadnak tudd fizetni Pl. ha lany vagy akkor a mukormod.


Figyelj a tanulmanyaidra, hogy egy nap majd te tudj megadni nekik mindent. ( Nem feltetlenul a penzre gondoltam, hanem esetleg kozos emlekekre. Termeszetesen kell hozza penz, de ha jol tanulsz, jo allasod lesz es visszafizetodik nekik, buszkek lesznek.)

2022. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
Ki kéne vizsgáltatni, mi az oka annak, hogy érdemtelennek érzed magad.
2022. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!