Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Karácsonyi verekedést hogyan...

Karácsonyi verekedést hogyan lehetne elkerülni?

Figyelt kérdés

Felmenőim évente kétszer látom és egy üveg pálinka után mindig megpróbálják beverni az arcom.

Nagypapám és apukám fejenként megisznak egy üveggel.

Nem tudnak bennem kárt tenni de akkor is kínosnak érzem, hogy ez megy a rokonság előtt.

Ha nem megyek akkor olyat fognak betalálni aki méretre feleakkora mint én és rájuk már veszélyesek.


2022. nov. 27. 19:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Végtelenül egyszerű. Elmész, ha kötözködnek, a rokonok közül valaki előveszi a telefont és videóz, ha elfajul, akkor egy másik rokon hívja a 112t. Család bemegy tanuskodni, kész.
2022. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Hülye az aki ilyen emberek közelébe megy. Ha nincsenek gyerekek a képletben akkor nincs kit védeni.


Szépen felhívod azokat, akik ott lesznek, vagy valószínűsíthetően ott lesznek és boldog karácsonyt kívánsz nekik. Ha ők felnőtt ember létükre ilyen társaságba mennek, akkor ők az idióták. Konkrétan szó szerint házhoz mennek a pofonért. Nem igazán tudom sajnálni őket őszintén szólva.


Ha van gyerek az ügyben, az már más tészta, vondd be a gyámhatósagot.


Mondjuk én nem is értem, ezeket miért kell leírni, miért nem egyértelmű, és miért nem tetted már évekkel ezelőtt.

2022. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Darius- ***** válasza:
24%
Ki kéne utni oket. Vagyis KO. Mivel részeg nem tud koncentralni jol.
2022. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem mész.
2022. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

Miért mész el? Én évek óta nem járok a családi karácsonyozás címén tartott idegbajra.

Kell a francnak, akkor inkább itthon vagyok, elmegyek túrázni az erdőbe, vagy korcsolyázni, megiszok 1-2 üveg bort (a három nap alatt, amúgy ritkán iszom), nézek valami filmet és ennyi.

2022. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Rendezzetek piamentes karácsonyt, akkor nem bújik elő a Bud Spencer senkiből
2022. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
Nagy kár lenne, ha részegen leesne a lépcsőn. És hát ugye be kéne vinni egy gyomormosásra. Na ott keménykedhet. Voltam már SBO-n szombat hajnalban, a huszonéves kemény gyerekek kezdeti anyázása és egyéb szitkozódása egyhamar fájdalmas ágatásba ment át. Amelyik meg még utána is keménykedett, azt pár perc múlva zombiként tolták a székbe.
2022. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!