Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok velük karácsonyozni...

Nem akarok velük karácsonyozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet, gyerekesnek hangzik a kérdésem, de elegem van. Minden éven nálunk tartjuk a karácsonyt, és az összes rokon jön. Most ez kibővült még az unokatesóim párjaival, akiket nem is ismerek. Nekem nincs kedvem idegenekkel karácsonyozni. Mindemellett nagyon nagyon sok pénz minden éven a menü, ez éven meg még több lesz. Na most én nem fogok hisztizni. A szüleimnek sem tetszik a dolog, semmi kedvük megint megrendezni a karácsonyt, de belemennek a béke kedvéért. Az ő házuk, ő döntésük. Viszont én ebben nem akarok részt venni. Ezért szépen beírattam magamat dolgozni. Ezzel jót is teszek, mert így akinek kisgyereke van otthon maradhat. Illetve pótlékot is kapok. Szüleim viszont teljesen kiakadtak, hogy legalább egy napot legyek itthon. De egyszerűen egy apró sejtem nem kívánja ezt az egészet. Nem akarok olyanokkal ünnepelni akiket nem ismerek, felvenni az ál mosolyt stb. Más is van ezzel így, vagy csak én vagyok ilyen pöcs?
2022. nov. 1. 10:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
13%
Csak te vagy ilyen. Tudod ki vállalná be egy rakás ember etetését, még rokonokét se nem hogy idegenekét. De ha ti ilyen kis jó fejek vagytok, akkor megyünk mi is zabálni hozzátok, legalább spórolunk.
2022. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Épp ezaz. Nem tudom elolvastad-e a kérdést, én pont azt írom, hogy nem akarok ebben részt venni. Inkább elmegyek dolgozni. Sem idegileg nincs hozzá kedvem, sem olyan téren, hogy hatalmas pénz kidobás ezaz egész.
2022. nov. 1. 10:54
 3/54 anonim ***** válasza:
96%
Én megértelek. A szüleidet viszont nem. Éreztek mindannyian valahogy. Miért nem mertek nemet mondani? Komolyan. Miért? Mi az, hogy a béke kedvéért?
2022. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
88%
Azért vagy "pöcs" mert nem közlöd a falkával: tavaly mi álltuk az eszem iszomot, most más a soros, nehogy már egy ember költsége legyen mindig..
2022. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
87%
Ezek szerint a szüleimnek van hozzá kedve is és pénze is, különben nem csinálnák
2022. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
97%
Szíved-jogod
2022. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
89%

Már megtetted a diplomatikus lépést, probléma megoldva!

S egy jó tanács, mielőbb költözz el.

2022. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
81%
#4-nek van igaza.
2022. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
15%
Neked kell fizetned?
2022. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
16%
dehogy neki. ő csak antiszociális
2022. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!