Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni,ha az apa el...

Mit tudok tenni,ha az apa el akarja vinni a fél éves gyermekem?

Figyelt kérdés
nem vagyunk házasok, együtt sem élünk. nevén van a gyerek, de mi szétmentünk. anyatejes baba, tudom hogy nincs el nélkülem, mert szüksége van rám és a cicire. nem tiltom tőle, mondtam neki hogy jöjjön el,látogassa, legyen vele itt nálam, de neki ez nem felel meg. el akarja vinni. attól félek, hogy nem hozná vissza. fenyeget,hogy megöl ha nem adom oda neki, és még sorolhatnám.. csak januárban tudnánk menni elintézni a láthatást a bíróságra.. nem tudom mitévő legyek..nem merem oda adni neki, hiába mondják hogy visszahozzák.. valakinek valami ötlete hogy mit tudnék tenni??

2022. dec. 24. 16:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
97%
Ezekkel a fenyegetozesekkel megutheti am a bokajat… Ne add oda, de keress egy jo ugyvedet.
2022. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
73%
Cigányok vagytok?
2022. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

kettes. csak ő roma ha ennyire fontos :D

holnap el jön érte, és teljesen tehetetlennek érzem magam.. nagyon nagy balhé lesz,ha nem engedem hogy elvigye :(

2022. dec. 24. 16:44
 4/63 anonim ***** válasza:
88%

"csak ő roma ha ennyire fontos :D"


Valahogy sejtettem:)

Szülőket, barátot/barátokat hívj át holnap mikor ott lesz, bújjanak el hogy a here ne tudja, hogy ott vannak, és vegyél fel videóra, hangrögzítőre amit mond, és családsegítőnek, rendőrségnek mutasd meg.

2022. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget, ha erőszakos.
2022. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
75%
Ezért se kezdj soha cigánnyal! Búcsúzz el a babától, nekik a család az szent, rossz értelemben :(
2022. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
99%
Én kihívnám a rendőrséget akkorra amikor jönnek, aztán balhézhatnak ahogy akarnak.
2022. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
93%

#3

Már hogyne lenne fontos?

Nem véletlenül kérdezték, a leírt stílus alapján.

Igen, balhé lesz és igen, akár le is szúrhat, vagy agyonüt.

Nagyjából az ilyen dolgok miatt nem áll össze normális nő cigánnyal.

Mi a fenét lehet tanácsolni?

Menj el otthonról a gyerekeddel együtt és kérj a rendőrségtől távoltartási végzést!

[link]

Jó lett volna, ha a fenyegetést felveszed telefonnal!

2022. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
#8 Így, ahogy a 8as mondja
2022. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
fevettem ahogy telefonon 4percen keresztül fenyeget engem és a családom, de nincs hang sajnos :( ebbe a vitába már az anyjáék is beszálltak, és ők mondják hogy rendőrrel jönnek ide ha nem adom a gyereket. itt vagyok szüleimnél,nemvagyok egyedül, itt van bátyám aki megvéd, de semennyire nem akarok veszekedést. a házba nem jöhet be ezt ő is tudja,de kitudja mit tenne..
2022. dec. 24. 17:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!