Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni,ha az apa el...

Mit tudok tenni,ha az apa el akarja vinni a fél éves gyermekem?

Figyelt kérdés
nem vagyunk házasok, együtt sem élünk. nevén van a gyerek, de mi szétmentünk. anyatejes baba, tudom hogy nincs el nélkülem, mert szüksége van rám és a cicire. nem tiltom tőle, mondtam neki hogy jöjjön el,látogassa, legyen vele itt nálam, de neki ez nem felel meg. el akarja vinni. attól félek, hogy nem hozná vissza. fenyeget,hogy megöl ha nem adom oda neki, és még sorolhatnám.. csak januárban tudnánk menni elintézni a láthatást a bíróságra.. nem tudom mitévő legyek..nem merem oda adni neki, hiába mondják hogy visszahozzák.. valakinek valami ötlete hogy mit tudnék tenni??

2022. dec. 24. 16:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
91%
41-es vagyok, a féléves felett elsiklottam... :D Bocs, na úgy nem viheti el, de ha beállít a naccsaláddal. Hát, sok sikert. :(
2022. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
13%
Ugyan árulják már el, miért ne vihetné el a szülők barmelyike a saját gyerekét a másiktól amíg NINCS JOGEROS ÍTÉLET A GYERMEKELHELYEZESRŐL?
2022. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
28%
Hű, mennyi rasszista válasz! Ez ugye nem komoly, hogy ilyen helyzet csak romáknál fordul elő??? Olyankor is megy a nemromák szidalmazása? Döbbenet.
2022. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
82%

"de én nem járok rosszul,ha nem engedem az apjával a gyereket? "


A családodat fenyegeti életveszélyesen, te meg azon aggódsz, hogy rosszul járhatsz?! A másik oldalon az van, hogy odaadod a gyereked egy ilyen agresszív állatnak! És te tényleg fontolóra vetted a dolgot azért, hogy nehogy véletlenül rosszul járj?!

Amúgy meg szerinted hogy vennének el egy anyatejes kisbabát az anyja mellől??

2022. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
91%
Ha erőszakos, rendőr.
2022. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 Darius- ***** válasza:
88%
Nem stimmel itt valami, mert olyan gyereket, aki szopik nem viheti el senki 3 év alatt. Nem tudom, Magyarorszagon ez a torvény ? Nézz utana. Tehat, ha elviszi az buncselekmény és hivnad is a rendort, de nem mered, mivel roma és azok megbosszulnak. Mégis fel kell jelentened, mert nem fogja abbahagyni sehogyan.
2022. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
61%

Darus, meg a többi. NINCS olyan törvény, hogy 3 ev alatti gyereket ne lehetne elvinni. Max olyan ítélkezés szokás van, hogy 3 év alatti gyereket csak pár órára engednek lathatasra. De itt NEM VOLT GYERMEKELHELYEZES. Leirom megegyszer és lesz szíves a kedves pontozó közösség elfogadni, hogy ez a törvény és köze nincs hozzá annak, hogy ez mennyire tetszik nektek, vagy mennyire tartjátok helyesnek: Hivatalosan NINCS egyik szülőnek se több joga, mint a másiknak. A gyerek APJA a JOGEROS BÍRÓSÁGI ÍTÉLETIG egészen pontosan UGYANANNYI joggal bír a gyerekkel kapcsolatban mint az ANYJA.

Sőt, ahogy már írtam, ha a kérdező és a párja együtt éltek és q gyerek bejelentett állandó lakcime az apa lakcime, ő bizony bármelyik pillanatban megjelenhet anyukanal és bizony rendőrt hívhat és haza vitetheti a gyereket. A kutyát nem érdekli ebben az esetben a gyerek kora.

2022. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
86%

47#

Hát ez elég szomorú!

2022. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
18%

48!


Nem, nem szomorú, ugyanis visszafelé is ugyanez játszik ám. Apuka sem dönthet am úgy holnap reggel, hogy hopp, elkoltozom a fél éves gyerekkel, aztán anyu majd csinál, amit akar. Ha nem működik a kapcsolat és gyerek van, akkor első lépés a gyermekelhelyezes

2022. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
88%

#48 akkor nem lenne ez szomorú, ha a ribi apuka az ELSŐ perctől kezdve UGYANANNYIRA venné ki a részét a gyereke életéből.

De a legtöbb "apuka (meg sem érdemlik ezt az megnevezést) mindent rá tolnak az anyára mert hogy ő még mit tud vele csinalni ugye, meg ez nem az ő dolga, ő fáradt, stb..

Hagyjuk már ezeket a véglényeket:D

2022. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!