Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni,ha az apa el...

Mit tudok tenni,ha az apa el akarja vinni a fél éves gyermekem?

Figyelt kérdés
nem vagyunk házasok, együtt sem élünk. nevén van a gyerek, de mi szétmentünk. anyatejes baba, tudom hogy nincs el nélkülem, mert szüksége van rám és a cicire. nem tiltom tőle, mondtam neki hogy jöjjön el,látogassa, legyen vele itt nálam, de neki ez nem felel meg. el akarja vinni. attól félek, hogy nem hozná vissza. fenyeget,hogy megöl ha nem adom oda neki, és még sorolhatnám.. csak januárban tudnánk menni elintézni a láthatást a bíróságra.. nem tudom mitévő legyek..nem merem oda adni neki, hiába mondják hogy visszahozzák.. valakinek valami ötlete hogy mit tudnék tenni??

2022. dec. 24. 16:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
28%
Gratulálok, hogy még egy gyerek fog felnőni csonka családban neked gála. Tényleg olyan nehéz gumit húzni, meg olyannal felcsináltatni magad, akivel talán együtt maradsz?
2022. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
11es, ez kicsit gonosz volt,úgy, hogy nem is tudod mi a történet. :) ítélkezz csak, ehhez ért a magyar nép:) normális tanácsot/segítséget kér az ember és csak a rosszat kapja...
2022. dec. 24. 17:11
 13/63 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Összességében kaptál pár hasznos tippet.
2022. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
94%
Várjatok már! A gyereket 3 éves koráig nem viheti el az anya mellől! Főleg ha még anyatejen van! A rendőrt kell kihivni ha erőszakodkodik . Van bírósági határozat?
2022. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
14es. az új szabályok szerint ez már nem él, én úgy tudom...
2022. dec. 24. 18:00
 16/63 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora gyereket nem vihet el, ehhez nyugodtan ragaszkodj! Rendőrt kell hívni, ha odajárnak balhézni minden alkalommal. Ha fenyeget azt is rögzítsd, csak azt éri el, hogy a közeletekbe sem mehet majd.
2022. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
63%
Ne szórakozatok már szerinted lehet parancsolni a cigányoknak??a büdös életbe nem szabadulsz tölük ráadásul a családodat is veszélybe sodortad hogy cigányal kezdtél,Ted össze a kezed hogy a szüleid nem tagadták ki hogy cigánynak szültél
2022. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
eddig normális volt. most az utóbbi egy-két hónapban változott meg teljesen. nemkell az összes cigányt egy kalap alá venni,nyilván nem védeni akarom őket, de akkoris..
2022. dec. 24. 18:06
 19/63 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem adod neki oda semmi képen.

2. Rögzísd amit mond és jelentsd fel a rendőrségen életveszélyes fenyegetésért.


A jelen helyzetben a lakásodba se engedd be.

2022. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
írtam, hogy nem védeni akarom őket. de akkor megteheti hogy elviszi? mert úgy olvastam neten, hogy igen amig nincs bírósági végzés..
2022. dec. 24. 18:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!