Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a 6 éves húgom...

Normális, hogy a 6 éves húgom még anyával alszik?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves húgom, jövőre megy suliba. Szinte minden éjjel anyával alszik egy ágyban, kivéve amikor itthon van a nevelőapám (kint dolgozik külföldön, hétvégente jön haza) de olyankor is könyörög, hogy velük aludhasson. Amúgy olyankor az ágyuk melletti ágyon alszik. Van saját szobája, de nem hajlandó ott aludni. Ennyi idősen ez még normális? Lehet nekem azért fura, mert szinte sosem aludtam szüleimmel egy ágyban, kivéve, mikor 9 évesen Epilepsziás lettem és a doki javasolta, hogy aludjak velük egy ideig, hátha lesz baj, de akkor is kb 2 hétig voltam csak velük, tovább nem bírtam. Mikor csecsemő voltam, akkor aludtam egy szobába velük, de a SAJÁT ágyamban aztán átkerültem a saját szobámba. Leginkább szülők véleményére vagyok kíváncsi, ti mit gondoltok erről?

19L



2022. dec. 28. 16:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Aztán lehet, mikor szülő leszek, máshogy fogom látni a dolgokat, majd kiderül :)
2022. dec. 28. 16:57
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha szamukra ez igy rendben van akkor nekik normális, külső " személélőnek " meg nem igen vna hozzá köze.
2022. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi idősen én is anyámmal aludtam egy ágyban még. Viszont lehet azért alszik az anyjával mert fél valamitől ,rosszul érzi magát egyedül . De szimplán lehet kényelmes ez így neki, idővel utalgass rá hogy miért nem alszik a szobájába
2022. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Igen.
2022. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Ha rosszat álmodik, talán normális, rendszeresen szerintem nem. De hát mit értek én hozzá, nekem volt huszonéves exem, aki inkább a 14 éves húgával aludt, mint velem. :D


Nem, ez nem normális.

2022. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Még elmegy. Én is anyukámmal aludtam hat évesen, én a hely szűke miatt. Akkor kértem, hogy legyen külön ágyam nekem is.

Nálunk öt éves a nagyobb gyerek, ő akkor jön csak át, ha rosszat álmodik vagy vihar van.

2022. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Én nem tartom normálisnak. Sosem aludtunk a szüleinkkel, ha rosszat álmondtunk, akkor is anyu jött át, megvárta míg elalszunk, majd visszafeküdt ő is. A mi gyerekeink születésüktől külön alszanak, ha éjjel rosszat álmodnak,akkor előfordul közöttünk alvád, de ez nem rendszeres. Annó a keresztszüleimnek erre ment rá a házasságuk, hogy a kisebbik gyermekük 9 éves koráig velük aludt. Én akkor megfogadtam, hogy ilyen nálunk nem lesz.
2022. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem normális. Én csak azért aludtam az anyámmal, mert nagyon szegények voltunk, nem volt ágy, másik helyiség.
2022. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen normális. Az is lehet, hogy fél a sötétben. Én is nagyon féltem, sokáig anyukámmal aludtam. Volt egy ágyam az ő szobájában is. Aztán megjelentek ezek a halványfényű éjjeli lámpák, kaptam egy olyat, és azzal már tudtam a saját szobámban aludni.
2022. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem, szerintem nem normális.

Aztán meg sokan csodálkoznak, hogy tönkremegy a házasságuk, miközben az iskolás gyerekük ott alszik köztük vagy épp mellettük évek óta..

2022. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!