Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a 6 éves húgom...

Normális, hogy a 6 éves húgom még anyával alszik?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves húgom, jövőre megy suliba. Szinte minden éjjel anyával alszik egy ágyban, kivéve amikor itthon van a nevelőapám (kint dolgozik külföldön, hétvégente jön haza) de olyankor is könyörög, hogy velük aludhasson. Amúgy olyankor az ágyuk melletti ágyon alszik. Van saját szobája, de nem hajlandó ott aludni. Ennyi idősen ez még normális? Lehet nekem azért fura, mert szinte sosem aludtam szüleimmel egy ágyban, kivéve, mikor 9 évesen Epilepsziás lettem és a doki javasolta, hogy aludjak velük egy ideig, hátha lesz baj, de akkor is kb 2 hétig voltam csak velük, tovább nem bírtam. Mikor csecsemő voltam, akkor aludtam egy szobába velük, de a SAJÁT ágyamban aztán átkerültem a saját szobámba. Leginkább szülők véleményére vagyok kíváncsi, ti mit gondoltok erről?

19L



2022. dec. 28. 16:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
94%

Ki kéne rakni a gyereket a nászágyból.

Egy ismerősöm gyereke még 8-9 évesen is a nővel aludt, még akkor is, mikor a nőnek párja lett. A gyerek időközben 12 éves lett, a pasi meg lelépett.

2022. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!