Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elleneznéd, ha a 18 éves fiad...

Elleneznéd, ha a 18 éves fiad egy 32 éves nővel összejönne?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 10:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Csak ha családos a nő.
2023. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem szeretnéd, hogy a gyerekednek legyen egy jó élménye?


Ekkora korkülönbséggel valószínűleg a nő semmi komolyat nem akar, így nem lesz felkoppintva se, te nem leszel nagyi, a gyerek meg kiélheti magát anélkül hogy azon kéne félni, hogy hogy rontja el az életét.

2023. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Undorító.
2023. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Ellenezném, de nem rúgnám ki otthonról emiatt. De a fenntartásaimat elmondanám a fiamnak, igyekeznék megértőnek lenni stb.
2023. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes hogy a 3-as le van pontozva, de tegyük fel ha úgy szólna a kérdés hogy 32 éves férfi kapcsolatát elleneznéd a 18 éves lányoddal, akkor a férfi el lenne hordva pedofilnak.

Úgy tünik hogy a lányok hülyék a társadalom szemében, míg a 18 éves fiúnak dicsöség hogy egy kvázi pedofil 30+as nő rá akaszkodik

2023. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Mit ellenezgessem? Ha boldogok, akkor meg főleg. Ha nem lenne nagykorú, az más tészta.
2023. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell félni, csak kefélni.
2023. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Én itt nem mindenkit tartok őszintének nyilván ha nem a saját életedről van szó kit érdekel más baja csak érthető ezt nem lehet így mondani
2023. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

Én voltam ilyen helyzetben, pontosan ilyen paraméterekkel. Én voltam a nő.

Az exem családja alapvetően jól fogadott, senki sem akart minket szétszedni, nem ellenezték a kapcsolatot.

Mondjuk, ahogy telt az idő és én szerettem volna, ha komolyodik kettőnk között a dolog (összeköltözni például), akkor már gyűltek a viharfelhők és egyre több lett köztünk a konfliktus. Ő nyilvánvalóan nem állt még készen egy ilyen horderejű lépésre, bármennyire is szeretett, és a családja sem akarta még, hogy kirepüljön a fészekből.

Nem is lett tartós köztünk a kapcsolat. Alig egy év után szétmentünk, pedig tényleg nagyon szerettük egymást.

És mielőtt kapnám az ívet, hogy miféle perszóna vagyok, hogy kikezdtem egy tinédzserrel: úgy jöttünk össze, hogy rendszeresen találkoztunk közös hobbi kapcsán, megismertük egymást, és kb. félévnyi ismeretség után ő kezdeményezett.

Nem mellesleg, mikor megismert, azt hitte, 22 éves vagyok, nem 32. A mai napig általában egy tizessel kevesebbnek néznek, mint amennyi vagyok. Jó gének, ez van.

2023. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az #5 velemenyet; ha a 18 eves lanyotok jonne ossze egy 32 eves ferfival, elleneznetek?
2023. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!