Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha a 16 éves fiad...

Mit szólnál ha a 16 éves fiad egy 19 éves fiúval járna?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 00:30
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
23%
Azért ne süllyé jonk már egy szint alá. A kötözködő, trágár válaszokat jelenteni kell, nem lesüllyedni az alja stílusukra.
2023. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
42%
Ha a 31. a 30-nak szólt, akkor az a komment csak a kettős mércére akart rávilágítani.
2023. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
7%

30: Fura lenne, ha nőként feleségem lenne :D


De én ezt komolyan írtam, nem bántásból. Olvass utána.

2023. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
25%
Ez valahol jogos, csak ettől kapnak vérszemet a homofób idióták.
2023. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%
33: ez csak Magyarországon lenne fura. :)
2023. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
15%
35: Nem. Nekem lenne fura, mivel a férfiakhoz vonzódom. :)
2023. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Örülnék ha boldogok és jó a kapcsolatuk.
2023. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
63%

Gratulálnék nekik, aztán megkérdezném, milyen ember, mi a neve... Ha nem rájuk nyitottam, hanem ő magától elmondta nekem, feltételezem nem korai ilyen infókat kérdeznem róla. Apám és anyám, nagynénim és a férje, apai nagyapám és nagyanyám, anyai nagyapám és nagyanyám, anyai oldalról a dédim és a dédapám... mind válás lett a vége, és még sorolhatnám a rosszul elsült párkapcsolatok listáját, rokonok és a környezetem. Kettővel felettünk élő cigány házaspár egy gyerekkel csak azért nem válnak el, mert önkormányzati lakás, külön hova, de naponta marják egymást, régebben heti 3-4x jött ki hozzájuk a rendőrség, csak ugyanúgy folytatják rendületlenül, a lakók meg belefáradtak, hogy semmit nem ér.


Ha valamikor lesz gyerekem, és a kérdésben lévő helyzet lenne, akkor is csak az számítana, hogy szerető társra leljen a személyében, nem az, hogy ez a szívének fontos személy fiú-e vagy lány.

2023. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nincs bajom a homoszexualitással, nagyon kedvelt távoli családtagom is az, a gyerekkori, szinte testvéremként szeretett barátom is az volt, csak már elhunyt.

De hazudnék, ha azt mondanám, hogy szétvet a boldogság! Ez is csak azért, mert aggódnék a gyerekemért, hogy egy nehezített pályán kell mozognia.

Nem vagyok unokamániás, tehát ha nem lesz, az nem ráz meg és legalább nem lesz menyem, az itteni rossz tapasztalatokat olvasva még hasznos is.

2023. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
17%
Hatalmasat csalódnék benne és eltiltanám a fiútól és beiratnám olyan helyre ahol sok lány van hogy észhez térjen.
2023. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!